Francouzská keto dieta

Poradenství po dietě zdarma

Dokončili jste úspěšně dietní program Prodietix? Přemýšlíte, jak se stravovat, abyste se vyhnuli jo-jo efektu? Mnoho našich zákazníků si po absolvování diety často klade otázky typu: „A co teď? Jak si váhu udržet?“. Rádi Vám poradíme, jak se po váhové redukci chovat, aby spokojenost s Vaší váhou přetrvávala.

Nabídka na tuto službu zdarma je pouze pro zákazníky, kteří zakoupí celý dietní program (najednou nebo po jednotlivých fázích). V ostatních případech se jedná o službu placenou částkou 390,- Kč v případě zaslání emailem a 490,- Kč v případě zaslání poštou.

Po váhové redukci je nutné být zvláště obezřetný, protože Vaše tělo si vše pamatuje a návrat do podoby před dietou pro něj může být stejně snadný, jako pro Vás návrat ke špatným stravovací návykům.

Zákazníkům, kteří s námi zhubli na vyžádání předáme obecná doporučení jak se stravovat po dietě, vycházející ze zásad racionálního jídelníčku, tzv. „výživové poradenství v kostce“. Pokud nám dodají svoje aktuální parametry, vypočítáme na ně energetické nastavení dne s množstvím živin a zašleme inspirativní vzorový jídelníček na týden.

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem