Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Co se děje po dietě

A co po skončení keto diety?

Podařilo se vám díky keto dietě shodit nadbytečná kila. Konečně se cítíte dobře, sebevědomě. Přichází však na řadu otázka: Co dál? Naším cílem není jen to, abyste zhubli. Naším cílem je to, abyste se ve svém těle cítili dobře, abyste se mohli věnovat činnostem, ve kterých vám nadváha dříve bránila. A v neposlední řadě nám jde o to, abyste ve zdravém stravování našli zalíbení, aby se pro vás kvalitní jídlo stalo zábavou a nástrojem, který zvýší kvalitu vašeho života.

Kvalitní spánek, dostatek tekutin, pravidelnost v jídle, to vše vám pomůže si získanou váhu udržet. Někdy se samozřejmě může stát, že to není tak ideální, jak byste si představovali. Nestíháte. Dostatečně se nevyspíte. Kvůli těmto situacím máme pro vás v záloze pokračovací řadu Prodietix Balance.

 

Jen se rozkoukáváte a rozhodujete se?

Stačí jen začít

1. V kalkulačce si spočítejte, který program je pro vás nejvhodnější.

2. Vyberete si buď předpřipravený balíček, nebo si do něj objednáte to, co vám chutná. 

3. Balíček k vám dorazí během 2 dnů.

4. Přiložený tištěný Manuál vás provede jednotlivými fázemi a pomůže s průběžným měřením a vyhodnocováním.

5. Po dokončení diety využijte poradenství zdarma a ochutnejte pokračovací program Prodietix Balance. 

 

Mohlo by vás ještě zajímat

U nás máte ještě něco navíc. Ať už je to garance spokojenosti, možnost výměny jídel nebo vrácení peněz výměnou za váš hubnoucí příběh…