Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Doprava

 

Doba odeslání v případě pracovních dní je obvykle 48 hodin. V případě pátečních a víkendových objednávek bývá termín odeslání v úterý. Pro objednávky nad 1500,- Kč je doprava zdarma u dopravců PPL a Zásilkovna.

PPL ppl.png (3 KB)

Přepravní společnost PPL je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zásilkových společností v ČR. Jejich služby jsou rychlé a kvalitní. V den doručení zásilky budete obeznámeni pomocí sms o předpokládaném přibližném čase doručení. Většinou v rozmezí dvou hodin, tedy například "14:00 - 16:00". V případě, že pro vás tento termín není vyhovující, tak doporučujeme se individuálně domluvit s řidičem na kontaktním telefonu, který také naleznete v textu oznamovací sms. Standardní doručovací čas je v rozmezí 8 - 18 hodin. Pakliže vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak zanechá papírové oznámení a pokusí se o opětovné doručení následující pracovní den. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ppl.cz, nebo na telefonním čísle 840 775 775. Cena dopravy 99 Kč. Na PPL se vztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.

Zásilkovna zasilkovna.png (31 KB)

Téměř 3 000 výdejních míst v České republice. Cena dopravy 70 Kč. Na Zásilkovnu se vztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.

 

DPD 

V rámci ČR lze příjemcem termín doručení i místo přizpůsobit v aplikaci DPD Kurýr. V případě všech balíčků v rámci ČR přijde příjemci upozornění ve formě sms či e-mailu, kdy kurýr zásilku doručí na hodinu přesně. Cena dopravy je 99 Kč. Na DPD se nevztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.