Francouzská keto dieta

MEGA AKCE! Ve dnech 14.9. - 20.9. nakoupíte všechny produkty, které se připravují v shakeru, se slevou 25 %. Více

Z důvodu probíhající akce může být doručení objednávky zpožděno o 1-2 dny. Omlouváme se za případné komplikace.

Možnosti dopravy

Doba doručení v případě pracovních dní je 48 hodin. V případě pátečních a víkendových objednávek bývá termín doručení v úterý. Pro objednávky nad 1500,- Kč je doprava zdarma.

Česká pošta

Balík do ruky je možné doručit na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den. Dle velikosti objednávky se zboží odesílá buď v perlinkových obálkách o velikostech A4 a A5, nebo v případě větších objednávek v papírových krabicích. Adresátovi je zaslána informace  o pohybu zásilky a to ode dne jejího podání. Pokud vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce. Na naší infolince Vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ceskaposta.cz, nebo na telefonním čísle 800 177 889. Cena dopravy 89 Kč.

PPL

Přepravní společnost PPL je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zásilkových společností v ČR. Jejich služby jsou rychlé a kvalitní. V den doručení zásilky budete obeznámeni pomocí sms o předpokládaném přibližném čase doručení. Většinou v rozmezí dvou hodin, tedy například "14:00 - 16:00". V případě, že pro vás tento termín není vyhovující, tak doporučujeme se individuálně domluvit s řidičem na kontaktním telefonu, který také naleznete v textu oznamovací sms. Standardní doručovací čas je v rozmezí 8 - 18 hodin. Pakliže vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak zanechá papírové oznámení a pokusí se o opětovné doručení následující pracovní den. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ppl.cz, nebo na telefonním čísle 840 775 775. Cena dopravy 99 Kč.

Uloženka

Uloženka.cz je sít výdejních míst pro osobní odběry. Obsahuje více než 100 výdejních míst po celé ČR. Je to jednoduché. V přehledu objednávky si u volby "Uloženka" zvolíte vám vyhovující pobočku. Na ni bude zboží doručeno. Následně jsou zákazníci obeznámeni pomocí emailu a sms o skutečnosti, že zásilku je možné vyzvednout v časovém rozmezí odpovídajícím otevírací době pobočky. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ulozenka.cz, nebo na telefonním čísle 220 909 866. Cena dopravy 75 Kč.

Osobní odběr Prodietix.cz - Praha 7

Zásilky lze osobně vyzvedávat také na pobočce společnosti Prodietix s.r.o.. Více zde>>>

 

Expresní doprava po Praze

V případě zvolení expresní dopravy po Praze doručíme Vaši zásilku nejpozději během následujícího pracovního dne. U objednávek do 12:00 zboží expedujeme ještě tentýž den. Zásilky jsou doručovány maximálně do 18:00.  Na expresní dopravu se nevztahuje doprava zdarma nad 2000 Kč a další zvýhodněné nabídky na způsob dodání. Cena dopravy 129 Kč. Při platbě bankovním převodem odesíláme zásilky až po přijetí platby, proto nelze garantovat doručení tentýž den.

Vážení zákazníci,

možnost osobního odběru bude z bezpečnostních důvodů od 11.3.2020 do odvolání neaktivní.

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem