Francouzská proteinová dieta

Možnosti dopravy

Doba doručení v případě pracovních dní je 48 hodin. V případě pátečních a víkendových objednávek bývá termín doručení v úterý. Pro objednávky nad 2000,- Kč je doprava zdarma.

Česká pošta

Balík do ruky je možné doručit na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den. Dle velikosti objednávky se zboží odesílá buď v perlinkových obálkách o velikostech A4 a A5, nebo v případě větších objednávek v papírových krabicích. Adresátovi je zaslána informace  o pohybu zásilky a to ode dne jejího podání. Pokud vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce. Na naší infolince Vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ceskaposta.cz, nebo na telefonním čísle 800 177 889. Cena dopravy 89Kč.

PPL

Přepravní společnost PPL je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zásilkových společností v ČR. Jejich služby jsou rychlé a kvalitní. V den doručení zásilky budete obeznámeni pomocí sms o předpokládaném přibližném čase doručení. Většinou v rozmezí dvou hodin, tedy například "14:00 - 16:00". V případě, že pro vás tento termín není vyhovující, tak doporučujeme se individuálně domluvit s řidičem na kontaktním telefonu, který také naleznete v textu oznamovací sms. Standardní doručovací čas je v rozmezí 8 - 18 hodin. Pakliže vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak zanechá papírové oznámení a pokusí se o opětovné doručení následující pracovní den. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ppl.cz, nebo na telefonním čísle 840 775 775. Cena dopravy - 99 Kč.

Uloženka

Uloženka.cz je sít výdejních míst pro osobní odběry. Obsahuje více než 100 výdejních míst po celé ČR. Je to jednoduché. V přehledu objednávky si u volby "Uloženka" zvolíte vám vyhovující pobočku. Na ni bude zboží doručeno. Následně jsou zákazníci obeznámeni pomocí emailu a sms o skutečnosti, že zásilku je možné vyzvednout v časovém rozmezí odpovídajícím otevírací době pobočky. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ulozenka.cz, nebo na telefonním čísle 220 909 866. Cena dopravy - 75Kč.

Osobní odběr Prodietix.cz - Praha 7

Zásilky lze osobně vyzvedávat také na pobočce společnosti Prodietix s.r.o.. Více zde>>>

Expresní doprava po Praze

V případě zvolení expresní dopravy po Praze doručíme Vaši zásilku nejpozději během následujícího pracovního dne. U objednávek do 12:00 zboží expedujeme ještě tentýž den. Zásilky jsou doručovány maximálně do 18:00.  Na expresní dopravu se nevztahuje doprava zdarma nad 2000 Kč a další zvýhodněné nabídky na způsob dodání. Cena dopravy - 129 Kč. Při platbě bankovním převodem odesíláme zásilky až po přijetí platby, proto nelze garantovat doručení tentýž den.

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem