Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Doprava

Doba odeslání v případě pracovních dní je obvykle 48 hodin. V případě pátečních a víkendových objednávek bývá termín odeslání v úterý. Pro objednávky nad 1500,- Kč je doprava zdarma u dopravců PPL a České pošty.

PPL ppl.png (3 KB)

  • Přepravní společnost PPL je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zásilkových společností v ČR. Jejich služby jsou rychlé a kvalitní. V den doručení zásilky budete obeznámeni pomocí sms o předpokládaném přibližném čase doručení. Většinou v rozmezí dvou hodin, tedy například "14:00 - 16:00". V případě, že pro vás tento termín není vyhovující, tak doporučujeme se individuálně domluvit s řidičem na kontaktním telefonu, který také naleznete v textu oznamovací sms. Standardní doručovací čas je v rozmezí 8 - 18 hodin. Pakliže vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak zanechá papírové oznámení a pokusí se o opětovné doručení následující pracovní den. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ppl.cz, nebo na telefonním čísle 840 775 775. Cena dopravy 99 Kč. Na PPL se vztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.

Zásilkovna zasilkovna.png (31 KB)

  • Téměř 3 000 výdejních míst v České republice. Cena dopravy 69 Kč. Na Zásilkovnu se nevztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.

Česká pošta zakladni-dvoubarevna-varianta-posta.png (4 KB)

  • Balík do ruky je možné doručit na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den. Dle velikosti objednávky se zboží odesílá buď v perlinkových obálkách o velikostech A4 a A5, nebo v případě větších objednávek v papírových krabicích. Adresátovi je zaslána informace  o pohybu zásilky a to ode dne jejího podání. Pokud vás Česká pošta nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uloží na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce. Na naší infolince Vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ceskaposta.cz, nebo na telefonním čísle 800 177 889. Cena dopravy 120 Kč. Na tento druh dopravy se vztahuje doprava zdarma nad 1500 Kč.