Možnosti dopravy

Doba doručení v případě pracovních dní je 48 hodin. V případě pátečních a víkendových objednávek bývá termín doručení v úterý. Pro objednávky nad 2000,- Kč je doprava zdarma.

Česká pošta

V České republice nejčastěji využívaný způsob dopravy menších zásilek a dopisů. Doručování příjemcům probíhá na pobočky, kterých je více než 2000. Příjemce si dle vlastních potřeb může zvolit poštu, na které si balík vyzvedne, důležité je však do objednávkového formuláře zadat číslo pošty ( PSČ ). Dle velikosti objednávky se zboží odesílá buď v perlinkových obálkách o velikostech A4 a A5, nebo v případě větších objednávek v papírových krabicích. Adresáti bývají upozorněni, že jejich zboží mají připravené na poště, pomocí papírového oznámení do schránky. U zásilek typu balík se zákazník dozvídá o uložení zásilky na poště pomocí sms nebo emailu. Dodání je ve většině případů do druhého dne od vyexpedování zásilky. Informaci o vyexpedování vám zašleme do emailu. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ceskaposta.cz, nebo na telefonním čísle 800 177 889. Cena dopravy 89Kč.

PPL

Přepravní společnost PPL je jednou z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších zásilkových společností v ČR. Jejich služby jsou rychlé a kvalitní. V den doručení zásilky budete obeznámeni pomocí sms o předpokládaném přibližném čase doručení. Většinou v rozmezí dvou hodin, tedy například "14:00 - 16:00". V případě, že pro vás tento termín není vyhovující, tak doporučujeme se individuálně domluvit s řidičem na kontaktním telefonu, který také naleznete v textu oznamovací sms. Standardní doručovací čas je v rozmezí 8 - 18 hodin. Pakliže vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak zanechá papírové oznámení a pokusí se o opětovné doručení následující pracovní den. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ppl.cz, nebo na telefonním čísle 840 775 775. Cena dopravy - 99 Kč.

Uloženka

Uloženka.cz je sít výdejních míst pro osobní odběry. Obsahuje více než 100 výdejních míst po celé ČR. Je to jednoduché. V přehledu objednávky si u volby "Uloženka" zvolíte vám vyhovující pobočku. Na ni bude zboží doručeno. Následně jsou zákazníci obeznámeni pomocí emailu a sms o skutečnosti, že zásilku je možné vyzvednout v časovém rozmezí odpovídajícím otevírací době pobočky. Na naší infolince vám sdělíme číslo zásilky a stav zásilky si následně můžete sami sledovat na www.ulozenka.cz, nebo na telefonním čísle 220 909 866. Cena dopravy - 75Kč.

Osobní odběr Prodietix.cz - Praha 5

Zásilky lze osobně vyzvedávat také v sídle společnosti Prodietix s.r.o.. Více zde>>>

Expresní doprava po Praze

V případě zvolení expresní dopravy po Praze doručíme Vaši zásilku nejpozději během následujícího pracovního dne. U objednávek do 12:00 zboží expedujeme ještě tentýž den. Zásilky jsou doručovány maximálně do 18:00.  Na expresní dopravu se nevztahuje doprava zdarma nad 2000 Kč a další zvýhodněné nabídky na způsob dodání. Cena dopravy - 129 Kč.