Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Poradenství po dietě

Dokončili jste úspěšně dietní program Prodietix? Přemýšlíte, jak se stravovat, abyste se vyhnuli jo-jo efektu? Mnoho našich zákazníků si po absolvování diety často klade otázky typu: „A co teď? Jak si váhu udržet?“. Rádi Vám poradíme, jak se po váhové redukci chovat, aby spokojenost s Vaší váhou přetrvávala.

Nabídka na tuto službu zdarma je pouze pro zákazníky, kteří zakoupí celý dietní program (najednou nebo po jednotlivých fázích).

Po váhové redukci je nutné být zvláště obezřetný, protože Vaše tělo si vše pamatuje a návrat do podoby před dietou pro něj může být stejně snadný, jako pro Vás návrat ke špatným stravovací návykům.

Zákazníkům, kteří s námi zhubli na vyžádání předáme obecná doporučení, jak se stravovat po dietě, vycházející ze zásad racionálního jídelníčku, tzv. „výživové poradenství v kostce“. Pokud nám dodají svoje aktuální parametry, vypočítáme na ně energetické nastavení dne s množstvím živin a zašleme inspirativní vzorový jídelníček na týden.

Jídelníček je sestavený z běžně dostupných potravin racionální stravy.

Získat zdarma