Snídaně s Prodietix - Vychutnejte si naše oblíbené snídaňové dobroty se 20% slevou.

Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.
Poradna

Směnný provoz

Práce ve směnném provozu je velmi náročná a je těžší skloubit pravidelnou stravu a dostatečný spánek. Vy jste se rozhodli změnit svůj život, proto to dokážete. Myslete v první řadě na dostatečný spánek. Pokud musíte spát přes den, pořiďte si domů zatemňovací závěsy, špunty do uší, cokoliv, co vám pomůže spát. Poslouchejte před usnutím uklidňující hudbu, věnujte se dýchacím cvičením, meditujte. Myslete na to, že spánek je jedním ze základních stavebních kamenů zdraví. 

U jídla nezáleží na tom, kdy vstáváte nebo chodíte spát. Důležité je, aby vaše 1. jídlo následovalo do 30 minut od probuzení. Další jídla v intervalech 2,5 - 4 hodiny v závislosti na programu (S, M, L). Jíte, když bdíte. Máte-li delší den než obvykle, sníte i větší množství jednotlivých jídel. Následující den, který věnujete odpočinku, pak bude počet jídel menší. Kdyby počty jídel nevycházely, kontaktujte nás, další jídla doobjednáme. 

Nenašli jste odpověď? Napište nám!