Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.
Poradna

Káva

Kávu lze v době diety pít. Mělo by se jednat o kvalitní čistou kávu bez mléka a cukru, ideálně „espresso“ nebo „turek“, případně čistou rozpustnou kávu. Bezpečné množství jsou dva šálky denně. Kávovinové výrobky typu Melta a Caro vhodné nejsou, jelikož jsou vyrobeny z obilovin a obsahují velké množství sacharidů, které by vám poškodily ketózu. Kávu lze obohatit o neslazené mandlové nebo sójové mléko (max. 150 ml denně).

Vaše dotazy

Kolik kávy za den mohu konzumovat při dietě?

Doporučené množství jsou 2 šálky zrnkové nebo rozpustné kávy denně bez přídavku mléka a cukru. Jako alternativu mléka do kávy lze využít neslazené mandlové nebo sójové mléko v množství 150 ml denně. 

Dobrý den chtěla jsem se zeptat piji čekankovou kávu té můžu více jak dva šálky za den děkuji za odpověď ?

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz.

Čekankovou kávu v době diety zcela vynechte. Obsahuje vyšší podíl sacharidů a ketóza by se nenavodila nebo by se jejím vlivem ukončila.

Pro další dotazy jsme Vám k dispozici.

Tým Prodietix.cz

Kedves Nikolett, Az Alpro („unsweetened“, tehát cukrozatlan jelzéssel), termékek az 1. fázistól korlátlan mennyiségben fogyaszthatók. Más típusú cukrozatlan és ízesítetlen mandulatej és szójatej fogyasztását a diéta 1. fázisától kezdve maximum napi 150 ml mennyiségben javasoljuk.

Nenašli jste odpověď? Napište nám!