Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Ketodieta Prodietix

 Jak fungují dietní programy Prodietix

 

Všechny programy Prodietix fungují na principu keto diety. Jejich cílem je dostat váš organismus do stavu zvaného ketóza. Je to přirozený fyziologický stav. Jde o inteligentní adaptaci našeho těla v případě nedostatku sacharidů ve stravě. Tak naši předci přežívali chudá zimní období. My však žijeme v hojnosti a paradoxně trpíme nadváhou a podvýživou. Dostáváme se do nekonečného kolečka hledání rovnováhy. Hubneme, přibíráme, hýbeme se buď příliš mnoho, nebo téměř vůbec. S nalezením rovnováhy a získáním důvěry ve vaše tělo vám však umíme pomoci. 

 

Dietní programy Prodietix jsou rozděleny do 3 fází. Všechny jsou velmi důležité pro dosažení těch nejlepších výsledků. V první fázi probíhají nejvýraznější změny v jídelníčku i na těle. Dochází k velmi významné váhové redukci. Ve druhé fázi začnete pomalu přidávat do svého jídelníčku sacharidy a zdravé tuky. Stabilizujete svůj váhový úbytek. Ve třetí fázi se postupně připravujete na částečný návrat ke běžnému jídelníčku. Tato fáze je zásadní, protože zabraňuje vzniku jo-jo efektu.

 

Jak zjistíte, který program je pro vás nejlepší? 

 

Zadáním několika základních údajů do naší kalkulačky to zjistíte snadno. Naše dietní programy jsou vytvářené na míru každému zákazníkovi. 100 lidí, 100 chutí, 100 potřeb. S tím počítáme. Spočítejte si to taky. 

 

Chci to spočítat

 

K vysněné postavě zbývá jen pár kroků

  1. V kalkulačce spočítáme doporučený program.

  2. Vyberte si buď předpřipravený balíček nebo ho upravíte podle svých chuťových preferencí.

  3. Balíček doručíme během dvou dnů.

  4. Přiložený tištěný Manuál vás provede jednotlivými fázemi a pomůže s průběžným měřením a vyhodnocováním.

  5. I po dokončení diety můžete využívat našeho poradenství zdarma nebo vyzkoušet náš pokračovací program Prodietix Balance.

 

Mohlo by vás ještě zajímat.

U nás získáte vždy něco navíc. Ať už je to garance spokojenosti, možnost výměny jídel nebo vrácení peněz výměnou za váš příběh o cestě za vysněnou postavou.