Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Prodietix manuál

Manuál Prodietix proteinové diety

Naším cílem je, aby pro vás období diety bylo co možná nejpříjemnější. Proto vám v rámci každé objednávky zasíláme Manuál.

Máme pro vás i elektronickou formu manuálu v PDF stačí si ji jen stáhnout - Prodietix manuál v PDF

A co přesně manuál obsahuje?

Na 44 stránkách manuálu najdete spoustu zajímavých a užitečných informací o dietě. A nejen to! Můžete se také inspirovat několika skvělými recepty a motivovat tabulkou vašich pokroků.

O proteinové dietě

V této kapitole se dozvíte obecné informace o proteinové dietě, co je to ketóza, co jsou proteinová jídla, jak keto dieta probíhá a mnoho dalšího. Dodržování dietních pravidel je mnohem jednodušší, pakliže rozumíte, na jakém principu ketogenní dieta funguje. Doporučujeme pečlivé prostudování této kapitoly.


Pravidla proteinové diety

Zde se seznámíte se třemi základními podmínkami proteinové diety, naleznete seznam povolené zeleniny a tipy, jak ji připravit. V neposlední řadě se dozvíte, jaké suroviny jsou vhodné pro přípravu normálních jídel. Pokud tedy například přemýšlíte nad nákupním seznamem, pomůže vám právě tato kapitola.


Tipy do diety

Pokud vás například zajímá, kdy je nejlepší s dietou začínat, jaká je hranice maximálního množství konzumovaných sacharidů, jak si nejlépe ochutit jídla, jak si dietu zpestřit nebo jak často je vhodné se vážit a měřit a proč, bude vám nápomocná třetí kapitola. Dietní tipy našich výživových poradců vám zodpoví otázky, na které jste se ještě nestihli zeptat!


Vaše pokroky

Tabulka, která vám umožní průběžně zaznamenávat vaše hubnutí, monitorovat změny nejen v kilogramech, ale také v centimetrech. Může pak také sloužit, jako velmi důležitá pomůcka při konzultacích s našimi online poradci. Sledování vlastních dílčích pokroků je také tou nejlepší motivací v průběhu dietního programu.

Rejstřík dotazů

Máte spoustu otázek ohledně diety? Po doby tří let jsme sbírali dotazy zákazníků a nyní vám ty nejčastější předkládáme na šestnácti stránkách našeho návodu. V manuálu jsou pro vás připraveny desítky odpovědí našich certifikovaných výživových poradců. Dotazy jsou strukturovány heslovitě a uspořádány v abecedním rejsříku. Zorientujete se v nich jedna dvě. Díky tomu se vyvarujete dietních chyb a průběh vaší diety bude jetě komfortnější.


Recepty

Nevíte-li jak si dietu zpestřit a zpříjemnit? Inspirujte se recepty uvedenými v poslední kapitole manuálu. Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější recepty našich zákazníků. Jedná se o recepty pro první, druhou i třetí fázi diety od těch nejnáročnějších pro co nejlepší obohacení diety až po ty nejpraktičtější. Pomocí posledních stránek se přesvědčíte, že proteinová dieta může být chutná a zábavná.

 

Návody na přípravu prodietix jídel

Díky této kapitole budete mít vždy po ruce všechny návody na přípravu Prodietix proteinových jídel.