Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.
banner

Jak funguje Prodietix keto dieta

Jestliže už víte, co je to keto dieta a jaký je její princip a jednotlivé fáze , teď se seznámíte s tím, jak přesně funguje koncept Prodietix.
Konzumace proteinových jídel
Konzumace zeleniny
Dodržování pitného režimu
Biochemický stav ketóza
Redukce tukových zásob
Jak funguje Prodietix dieta

Jak fungují dietní programy Prodietix

Všechny programy Prodietix fungují na principu keto diety. Jejich cílem je dostat váš organismus do stavu zvaného ketóza. Je to přirozený fyziologický stav. Jde o inteligentní adaptaci našeho těla v případě nedostatku sacharidů ve stravě. Tak naši předci přežívali chudá zimní období. My však žijeme v hojnosti a paradoxně trpíme nadváhou a podvýživou. Dostáváme se do nekonečného kolečka hledání rovnováhy. Hubneme, přibíráme, hýbeme se buď příliš mnoho, nebo téměř vůbec. S nalezením rovnováhy a získáním důvěry ve vaše tělo vám však umíme pomoci.

Dietní program Prodietix je rozdělen do 3. fází. Všechny jsou velmi důležité pro dosažení těch nejlepších výsledků. V první fázi probíhají nejvýraznější změny v jídelníčku i na těle. Dochází k velmi významné váhové redukci. Ve druhé fázi začnete pomalu přidávat do svého jídelníčku sacharidy a zdravé tuky. Stabilizujete svůj váhový úbytek. Ve třetí fázi se postupně připravujete na částečný návrat ke běžnému jídelníčku. Tato fáze je zásadní, protože zabraňuje vzniku jo-jo efektu.

Jak zjistíte, který program je pro vás nejlepší?

Zadáním několika základních údajů do naší kalkulačky to zjistíte snadno. Naše dietní programy jsou vytvářené na míru každému zákazníkovi. 100 lidí, 100 chutí, 100 potřeb. S tím počítáme. Spočítejte si to taky.

Jen pár jednoduchých kroků

  1. V kalkulačce spočítáme doporučený program.
  2. Vyberte si buď předpřipravený balíček nebo ho upravíte podle svých chuťových preferencí.
  3. Balíček odešleme během dvou dnů.
  4. Tištěný manuál vás provede jednotlivými fázemi a pomůže s průběžným měřením a vyhodnocováním.
  5. I po dokončení diety můžete využívat našeho poradenství zdarma .

Mohlo by vás ještě zajímat…

U nás máte ještě něco navíc. Ať už je to garance spokojenosti, možnost výměny jídel nebo vrácení peněz výměnou za váš hubnoucí příběh…