Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, kvůli velkému počtu objednávek dojde ke zpoždění expedice 1-2 dny.

Možnosti platby

Pro nákup v eshopu Prodietix.cz je možné využít jedné z níže uvených variant platby za zboží.

Dobírka

Standardní služba pro všechny dopravce. Způsob doručení zboží, pomocí kterého platíte doručovateli v momentě převzetí zásilky. Poplatek za uhrazení peněz formou dobírky se nazýva doběrečné. Cena dobírky - 25Kč.

Bankovním převodem

Pokud zvolíte tento typ platby v objednávce, tak Vám po jejím odeslání okamžitě zašleme fakturační údaje (číslo účtu, částku a variabilní symbol) do emailu s předmětem "výzva k úhradě". Na základě těchto informací můžete použít internetové bankovnictví, nebo například vložit peníze na náš účet v Raiffeisenbank. Po obdržení platby budeme zásilku okamžitě expedovat. Bankovní převod je zdarma.

Online platební kartou

Zvolením této varianty budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde lze zaplatit online platební kartou. Platba je na náš účet připsána prakticky okamžitě a tak nic nebrání odeslání zásilky v nejkratší možné době. Platba kartou je navíc zdarma.

Twisto

Nechce se Vám teď vyťukávat číslo karty? Spěcháte a potřebujete nakoupit rychle? Hodilo by se Vám zaplatit později? Žádný problém! Celý nákup si můžete okamžitě objednat a zaplatit až 14 dní po expedici zboží způsobem, který si sami vyberete. Jak to funguje? Při dokončení objednávky zvolíte platbu Twisto. My vám odešleme objednaný balíček. Zaplatíte až za 14 dní bankovním převodem, kartou online nebo hotově.

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem