Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.
< zobrazit všechny dotazy

Dobrý den, mám dva dotazy. 1) Je možné použít…

Otázka:

Dobrý den, mám dva dotazy. 1) Je možné použít dietu dietu S na jaře jako detox, a to každý rok? 2) Mohou tuto dietu i starší děti, pokud ano od kolika let?

Odpověď:

Dobrý den, dietu si lze zopakovat, kdy pauza by měla být dlouhá ideálně v délce programu, která jste absolvovala. Tedy roční pauza je plně vyhovující. 😊 Dieta je vhodná od 18 let. Organismus dospívajícího se průběžně vyvíjí a k tomu potřebuje dostatečné množství živin obsahující zdraví prospěšné látky, které budou chránit jeho obranyschopnost a dodají mu energii k růstu a vývoji. U dospívajících (starších dětí) dieta nepokrývá potřeby živin a denního příjmu pro zdravý vývoj dospívajícího jedince, jelikož je nízkosacharidová a nízkotuková a to i přestože obsahuje konstantní množství bílkovin a minerálů. Jako vhodnou variantu pro Vaše děti spatřuji nutričně vyvážený, pestrý a pravidelný jídelníček (komplexní sacharidy, bílkoviny a tuky) s dostatkem pohybu a sportovní aktivity. Pokud bude tělo dobře živeno a bude mít i dostatek vhodné sportovní aktivity, plus odpočinku na regeneraci, dojde ke změnám proporcí tuk vs. sval. Tedy nárůstu svalové hmoty a úbytku tukových zásob. Zkuste ve Vašem okolí najít výživového poradce s dobrou referencí, který Vašim dětem provede vstupní měření bioimpedanční metodou a nastaví vyvážený jídelníček s vhodnou sportovní aktivitou. Team Prodietix.cz


Máte na nás nějaký dotaz?

Neváhejte nám napsat, rádi vám poradíme.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem