Francouzská keto dieta

Recepty

Pad thai

Připravte si thajskou delikatesu v odlehčené nízkosacharidové verzi! Na Pad thai s nudlemi shiratake si můžete pochutnat i v průběhu proteinové diety.

(vhodné od 3. fáze)

Slávky na víně

Připravte si za 15 minut večeři jako v luxusní středozemní restauraci! Slávky na víně jsou dietní (vhodné od druhé fáze diety) a naprosto vynikající.

Mňam!

Kopřivová pomazánka

Kopřiva patří mezi nejléčivější bylinky. Využijte její účinky a pochutnejte si na kopřivové pomazánce. Můžete si ji dát od třetí fáze jako normální jídlo například s kapustovými chipsy. Lze ji kombinovat také s proteinovým chlebem nebo krekry – jako ½ porci normálního jídla a ½ porci proteinového jídla.

Salsa a Guacamole – Tortitos Prodietix na dva způsoby

Hledáte perfektní chuťovku do proteinové diety? Nabízíme naše nové toritotos na dva mexické způsoby - se salsou a s guacamole. Kdo by odolal?

Recepty jsou vhodné od druhé fáze diety.

Cuketové minipizzy

Chybí vám v ketonové dietě pizza?

Vyzkoušejte zdravější cuketovou alternativu!

Recept je vhodný do 3. fáze diety.

POSÍLENÍ IMUNITY: Kuřecí vývar se zeleninou

Kuřecí vývar je prostě všelék. Přidejte ještě spoustu zeleniny a připravte si tak variantu výborné večeře do jakékoli fáze diety. Pro první fázi s nudlemi jako proteinové jídlo, od druhé fáze s kuřecím masem jako „normální jídlo“.

POSÍLENÍ IMUNITY: Fusili s pestem z medvědího česneku

Česnek medvědí je doslova zázrak. Nejen, že obsahuje spoustu Vitaminu C, ale je také protizánětlivý, antibakteriální a má silné protiplísňové účinky.  Řadí se k účinným antioxidantům. Čistí tělo a játra, ničí parazity, zlepšuje činnost dýchacího ústrojí a pomáhá i při revma. Slunečnicová semínka mají uklidňující a antistresové účinky. Špenát obsahuje vitamíny A,B,C,E,K a minerály. 

Všechny tyto prospěšné látky můžete tělu dopřát pomocí jednoho receptu. Vyzkoušejte fusilli s pestem ze špenátu, medvědího česneku a slunečnicových semínek. Recept je vhodný pro 2. a 3. fázi diety

POSÍLENÍ IMUNITY: Citronová palačinka s citronovo-mátovým sirupem

Chcete nakopnout imunitní systém? Zkuste citronovou palačinku s citronovo-mátovým sirupem. Citrusy jsou významným zdroje vitamínu C. Ten má prospěšný vliv na mediátory imunitního systému – například zvyšuje produkci interferonu při virových infekcích. Inulin obsažený v čekankovém sirupu podporuje správné trávení a zlepšuje imunitu. Máta je vhodná při výskytu trávicích obtíží a také se hodí při nachlazení pro povzbudí dýchání. Recept je vhodný pro 1., 2. i 3. fázi diety

Krevety na víně a česneku

Nechte se zlákat dokonalou kombinací krevet, česneku a bílého vína!

Recept je sestaven pro suroviny určené pro 3.fázi diety.

Guacamole s Prodietix křupavými toasty

Připravte si vitamínovou a minerálovou bombu! Prodietix křupavé toasty s guacamole ocení nejen vaše chuťové buňky, ale díky hravým barvám je tento porkm také pastvou pro oči!

Recept je v souladu s pravidly Prodietix diety a můžete si jej dopřát od 2. fáze.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem