• rychlé výsledky v hubnutí
  • bez jo-jo efektu
  • bez úbytku svalové hmoty
  • bez vysoké potřeby sportu

Znáte PRODIETIX dietu?

Co je Prodietix proteinová dieta?

Proteinová dieta, známá také jako  bílkovinná, bílkovinnová, ketogenní, ketonová či keto dieta. Jde o lékařskou metodu, která byla poprvé popsána profesorem Blackburnem na Harvardově univerzitě v USA. Zakládá se na faktu, že pokud se lidskému organismu ve stravě dodá dostatečné množství proteinů a zároveň se omezí sacharidy a tuky, tak se v těle navodí stav zvaný ketóza.

Ketóza přínáší redukci hmotnosti a to především na úkor tukové tkáně. Svalová hmota však díky bílkovinám zůstává zachována. A to je také důvodem, proč nedochází k jo-jo efektu, tedy k opětovnému přibírání po ukončení diety.

V ketóze není přítomen hlad a často se vyskytuje velmi dobrá až mírně euforická nálada. Navodit v organismu ketózu z běžně dostupných potravin je velmi obtížné. Prodietix Vám proto přináší tato speciální proteinová jídla bohatá na minerály a vitaminy vyráběná ve Francii pouze z prvotřídních surovin.

 

Chcete více informací o Prodietix proteinové dietě?

Ještě více informací

Online kalkulačka

Spočítejte si Váš dietní program

žena muž

Problematické partie

Naši zákazníci

kontaktujte některého z našich spokojených zákazníků, rádi vám zodpoví vaše dotazy

Marcel J., 43 let

Marcel J., 43 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
17 kilo za 12 týdnů..."
Celý příběh
Lenka K., 31 let

Lenka K., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
19 kilo za 12 týdnů..."
Celý příběh
Kirill, S., 43 let

Kirill, S., 43 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
21 kilo za 12 týdnů..."
Celý příběh

Potřebujete poradit?

Jsme vám k dispozici

Poradna

Novinky

Recept - Růžičková kapusta s žampiony a vejci

Růžičková kapusta pomáhá při detoxikaci organismu a tím, že má odvodňovací účinky, pomáhá i při hubnutí a navíc zvyšuje odolnost vůči stresu. Vláknina a bílkoviny pomáhají s pocitem sytosti při dietě.

Recept vhodný pro 1. fáze, 2. fáze, 3. fáze

Nový spokojený zákazník

Marcel J., 43 let, 17 kg za 12 týdnů...

Po konzultaci na hematologii a diabetologii jsem Prodietix dietu vyzkoušel. Hned ze startu se mi upravil krevní cukr a já byl opět v normě. Mohl jsem vypustit léky na cukr. Pak jsem dodržoval to, co je v dietním programu doporučeno a podařilo se mi shodit 17 kg. Naučil jsem se jíst ty potraviny, které mně dělají dobře a jsem velmi spokojený. Spravil se mi diabetes, tlak, váha i cholesterol. 

Recept - Pečený květák s vůní orientu

Květák obsahuje minimum tuků, což ho řadí k dietním potravinám. Energetická hodnota 100 g květáku je jen 25 kcal a díky obsahu výživných látek působí proti infekcím a snižuje krevní tlak. Vyzkoušíte také tento orientální recept?

Recept vhodný pro 1. fáze, 2. fáze., 3. fáze

Nový spokojený zákazník

Lenka K., 31 let, 19 kg za 12 týdnů...

Nyní jsem nepociťovala hlad vůbec a chutě jsem za 12 týdnů téměř neměla. Během této doby se mi podařilo zhubnout 19 kg! Podařilo se mi to v hlavě srovnat natolik, že nyní po ukončení programu vím, jak si správně nakombinovat jídlo a naučila jsem se jíst zeleninu i dodržovat pitný režim.