Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.
banner

Vše o keto dietě

Název keto dieta je odvozen od pojmu ketóza. Jde o způsob stravování založený na sníženém podílu sacharidů. Tělo se pak dostane do ketózy a začne jako náhradní zdroj energie využívat ketony, které vznikají štěpením tukových zásob. To vede k celkové redukci tělesného tuku, nikoliv svalů.

Při běžné redukční dietě často přicházíme až o 40% hmotnosti ze svalů, které jsou hlavním spalovačem tuků. Jakmile se vrátíte na svůj běžný kalorický příjem, tělo nemá čím energii spalovat, zpomalí se metabolismus a nastává jo-jo efekt.

Hlavní výhodou ketodiety je to, že při ní svaly neztrácíte. Riziko jo-jo efektu je tak naprosto minimální.

Pojem ketóza poprvé identifikoval před více než 50 lety harvardský profesor, lékař a mezinárodně uznávaný odborník na výživu a obezitu MUDr. George L. Blackburn, PhD.

Dr. George L. Blackburn byl profesorem výživy a ředitel výživového oddělení na lékařské fakultě na Harvardu až do svého úmrtí (2017). Mezinárodně uznávaný vědec byl také předsedou Výživové-metabolické laboratoře a ředitelem Centra pro studium nutriční medicíny, které je sesterskou společností medicínského centra milosrdné Beth Israel v Bostonu, Massachusetts.

Proškolil více než 100 odborných asistentů aplikované a klinické výživy, a vydal více než 400 publikací z oblasti výživy, medicíny a metabolismu.

Seznamte se s podrobnostmi

Základem správného rozhodnutí je dostatek informací. Připravili jsme bohatý obsah popisující podrobně keto dietu a ketózu, průběh diety a její fáze, princip proteinových jídel, nejčastější chyby při držení keto diety, nebo také o tom, kolik Prodietix ketodieta stojí a jak nejlépe pokračovat po ukončení diety, aby se nedostavil jo-jo efekt.

Srovnání s ostatními metodami hubnutí

Typ hubnutí Náročnost Cena Riziko jojo efektu
Prodietix Malá Nízká Minimální
Redukční diety Střední Střední Vysoké
Krabičkové diety Malá Střední Střední
Léky a doplňky Malá Střední Vysoké
Liposukce Vysoké Vysoká Vysoké
Chirurgické zákroky Vysoké Vysoké Střední
Změna jídelníčku a pohyb Vysoké Žádná Minimální

Co tedy vše Prodietix přináší?

  • Rychlé, účinné a zdravé hubnutí
  • Dobrou náladu bez hladu a chutí
  • Prevenci jo-jo efektu
  • Chutná jídla snadná na přípravu
  • Největší nabídku receptů k proteinové dietě na trhu
  • Jídla s optimálním obsahem vitamínů a minerálů
  • Nové stravovací návyky
  • Finanční úsporu vůči běžnému stravování
  • Úbytek cholesterolu a detoxikace