Francouzská keto dieta

Vladimíra O., 62 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
12 kilo za 9 týdnů..."
Vladimíra O., 62 let

Zařadila jsem i pohybové aktivity a doufám, že váhu udržím, nebo ještě snížím. Dietu Prodietix mohu jen doporučit!

Dietu jsem zahajovala s výchozí váhou 85 kg, kterou jsem měla s nepatrnými výkyvy již několik let, přestože jsem se neustále bezúspěšně trápila různými dietami. Pomalu jsem svůj boj s nadváhou vzdávala, ale pak se začaly stupňovat zdravotní obtíže. Začala jsem se vyhýbat chůzi po schodech, protože jsem měla problémy s koleny a neúměrně jsem se zadýchávala. V ordinaci ortopéda i kardiologa jsem neustále poslouchala výtky a nabádání ke snížení váhy, což mi nebylo příjemné. Když jsem se od kolegyně v práci dozvěděla, jak její sousedka zhubla s Prodietix dietou 20 kg, ihned jsem požádala o odkaz na stránky a dietu si objednala.

Začala jsem s nadšením a velkým odhodláním a když se záhy objevily první výsledky, mé nadšení to ještě posílilo. První tři dny byly velkou změnou v mém stravování, ale pak si tělo navyklo a po zbytek diety jsem se cítila dobře a hlad jsem nepociťovala. Výsledky byly ohromující, již po několika dnech jsem shodila 3 kg!  Nyní po skončení diety mám 73 kg.

Po schodech sice neběhám jako čiperka, ale vyjdu tři patra bez zadýchání. V obchodě s oblečením již mám z čeho vybírat a také jsem toho využila. Okolí si začalo všímat a pozitivní reakce jsou samozřejmě příjemné. Zařadila jsem i pohybové aktivity a doufám, že váhu udržím, nebo ještě snížím.

Dietu Prodietix mohu jen doporučit!

před dietou

po dietě

hmotnost

85 kg

73 kg

obvod hrudníku

107 cm

102 cm

obvod pasu

110 cm

99 cm

obvod boků

116 cm

107 cm

obvod stehna

68 cm

61 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem