Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Vladimíra O., 62 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."
Vladimíra O., 62 let

Zařadila jsem i pohybové aktivity a doufám, že váhu udržím, nebo ještě snížím. Dietu Prodietix mohu jen doporučit!

Dietu jsem zahajovala s výchozí váhou 85 kg, kterou jsem měla s nepatrnými výkyvy již několik let, přestože jsem se neustále bezúspěšně trápila různými dietami. Pomalu jsem svůj boj s nadváhou vzdávala, ale pak se začaly stupňovat zdravotní obtíže. Začala jsem se vyhýbat chůzi po schodech, protože jsem měla problémy s koleny a neúměrně jsem se zadýchávala. V ordinaci ortopéda i kardiologa jsem neustále poslouchala výtky a nabádání ke snížení váhy, což mi nebylo příjemné. Když jsem se od kolegyně v práci dozvěděla, jak její sousedka zhubla s Prodietix dietou, ihned jsem požádala o odkaz na stránky a dietu si objednala.

Začala jsem s nadšením a velkým odhodláním a když se záhy objevily první výsledky, mé nadšení to ještě posílilo. První tři dny byly velkou změnou v mém stravování, ale pak si tělo navyklo a po zbytek diety jsem se cítila dobře a hlad jsem nepociťovala. Výsledky byly ohromující, již po několika dnech jsem shodila několik kg.

Po schodech sice neběhám jako čiperka, ale vyjdu tři patra bez zadýchání. V obchodě s oblečením již mám z čeho vybírat a také jsem toho využila. Okolí si začalo všímat a pozitivní reakce jsou samozřejmě příjemné. Zařadila jsem i pohybové aktivity a doufám, že váhu udržím, nebo ještě snížím.

Dietu Prodietix mohu jen doporučit!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem