Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Tereza P., 26 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Tereza P., 26 let

S dietou se mi zlepšil život. Tělo mám jen jedno a je potřeba se o něj starat!


Celý svůj život jsem byla „tak trochu oplácaná“, i přestože jsem od dětství jezdila každý den na koni. Pořád jsem byla v pohybu a nešlo mi do hlavy, proč nemůžu zhubnout. Stále jsem měnila jídla za zdravější verze, ale bohužel jsem spíš přibírala, než hubla. Nejvíce se to začalo projevovat na vysoké škole. Přestala jsem sportovat a začala jíst nezdravá jídla, která byla hlavně rychlá na přípravu a přibrala jsem 20 kg. S každým dalším kilem mi přibývaly i zdravotní potíže.

Díky mojí mamce jsem vyzkoušela dietu „Prodietix dietu“, což bylo zatím moje nejlepší rozhodnutí. Tato dieta je perfektní v tom, že v relativně krátké době vidíte markantní změny a to Vás žene stále dopředu. U jiných diet se mi to nestalo, takže jsem to většinou po 10 dnech vzdala. 

Během diety jsem ani jednou netrpěla hlady, chutě na sladké byly pryč. Myslela jsem, že nejtěžší bude dodržovat pitný režim, ale opak byl pravdou. Před dietou jsme pila maximálně 1 litr denně, teď vypiji zhruba 3 litry čisté vody denně. Hodně jsme začala o jídle přemýšlet, co vlastně mé tělo potřebuje. 

S dietou se mi zlepšil život (kvalitní spánek, možnost běhání bez nadměrné zátěže kloubů, oprášila jsme svůj starý šatník, mám více energie). Tělo mám jen jedno a je potřeba se o něj starat.

U diety „Prodietix-proteinová dieta“ bych chtěla zůstat a po mezidobí zvolit další dietní program, abych dosáhla své vysněné váhy.


Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem