Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Šárka N., 45 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Šárka N., 45 let

Měla jsem obavy, že se mi zhubnout nepodaří, ale všechno probíhalo tak, jak Prodietix uvádí na internetových stránkách.

Mám tři děti. Po těhotenství se mi vždy dařilo výrazně zhubnout intenzivním cvičením a lehkou úpravou jídelníčku. Nyní s přibývajícím věkem cvičení nestačí. I když v sezóně celkem pravidelně dojíždím do práce na kole a ještě se kromě toho i dost hýbu v zaměstnání, stejně jsem po několika letech začala pozorovat, že mi je těsnější oblečení. Ale protože jsem nechtěla propadat panice, úmyslně jsem se nevážila. Tak jsem sice věděla, že jsem přibrala, ale kolik kilogramů jsem nevěděla. A zřejmě jsem potřebovala pro začátek hubnutí nějaký další impuls. Jsem dárce krve a při posledním odběru mě lékař při prohlídce před odběrem vyzval, abych se zvážila, abychom aktualizovali data v mé dokumentaci. Učinila jsem tak a to byl ten podnět, který mě donutil začít něco dělat. Shodou okolností jsem v televizi zahlédla nějaké informace o ketodietách. Do té doby jsem vůbec netušila, že něco takového existuje.

Na internetu jsem si vyhledala informace o ketodietě, o firmách, které je nabízejí , diskuze uživatelek. Nechala jsem si ještě týden na rozmyšlenou a nakonec jsem se rozhodla pro firmu Prodietix, hlavně z toho důvodu, že nabízejí velké množství produktů a samozřejmě také finanční stránka hrála svou roli. První fáze diety pro mě nebyla příliš jednoduchá. Nakonec jsem si na nový způsob stravování zvykla, druhá fáze, kdy se může jíst povolené maso a další zelenina už byla lepší a poslední fáze byla bez problémů. Je důležité si zvyknout na pravidelnou stravu a konzumaci zeleniny.

Měla jsem obavy, že se mi zhubnout nepodaří, ale všechno probíhalo tak, jak Prodietix uvádí na internetových stránkách. Svým známým bych ketodietu mohla určitě doporučit a ještě bych chtěla velmi poděkovat firmě Prodietix za velmi rychlé odpovědi na mé dotazy ohledně diety v průběhu celého hubnutí.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem