Francouzská keto dieta

Recepty pro proteinová jídla

Paella

Připravte si keto verzi španělského evergreenu - paelly.

Recept je vhodný od druhé fáze.

Salsa a Guacamole – Tortitos Prodietix na dva způsoby

Hledáte perfektní chuťovku do proteinové diety? Nabízíme naše nové toritotos na dva mexické způsoby - se salsou a s guacamole. Kdo by odolal?

Recepty jsou vhodné od druhé fáze diety.

POSÍLENÍ IMUNITY: Kuřecí vývar se zeleninou

Kuřecí vývar je prostě všelék. Přidejte ještě spoustu zeleniny a připravte si tak variantu výborné večeře do jakékoli fáze diety. Pro první fázi s nudlemi jako proteinové jídlo, od druhé fáze s kuřecím masem jako „normální jídlo“.

POSÍLENÍ IMUNITY: Fusili s pestem z medvědího česneku

Česnek medvědí je doslova zázrak. Nejen, že obsahuje spoustu Vitaminu C, ale je také protizánětlivý, antibakteriální a má silné protiplísňové účinky.  Řadí se k účinným antioxidantům. Čistí tělo a játra, ničí parazity, zlepšuje činnost dýchacího ústrojí a pomáhá i při revma. Slunečnicová semínka mají uklidňující a antistresové účinky. Špenát obsahuje vitamíny A,B,C,E,K a minerály. 

Všechny tyto prospěšné látky můžete tělu dopřát pomocí jednoho receptu. Vyzkoušejte fusilli s pestem ze špenátu, medvědího česneku a slunečnicových semínek. Recept je vhodný pro 2. a 3. fázi diety

POSÍLENÍ IMUNITY: Citronová palačinka s citronovo-mátovým sirupem

Chcete nakopnout imunitní systém? Zkuste citronovou palačinku s citronovo-mátovým sirupem. Citrusy jsou významným zdroje vitamínu C. Ten má prospěšný vliv na mediátory imunitního systému – například zvyšuje produkci interferonu při virových infekcích. Inulin obsažený v čekankovém sirupu podporuje správné trávení a zlepšuje imunitu. Máta je vhodná při výskytu trávicích obtíží a také se hodí při nachlazení pro povzbudí dýchání. Recept je vhodný pro 1., 2. i 3. fázi diety

Guacamole s Prodietix křupavými toasty

Připravte si vitamínovou a minerálovou bombu! Prodietix křupavé toasty s guacamole ocení nejen vaše chuťové buňky, ale díky hravým barvám je tento porkm také pastvou pro oči!

Recept je v souladu s pravidly Prodietix diety a můžete si jej dopřát od 2. fáze.

Italské houbové risotto s parmazánem

Jste milovníky italské kuchyně a hledáte snadný, ale vynikající recept, který by byl zároveň v souladu s ketonovou dietou? Zkuste recept na houbové risoto. Buon appetito!

Čokoládová ketozrmzlina s jahodami

Čokoláda a jahody - to je dokonalá kombinace. S receptem na čokoládovou ketozmrzlinu s jahodami si ji můžete dopřát i v průběhu ketonové diety.

Recept je vhodný od 3. fáze

Žampiony s opečenou cuketou a fuetem

Recept na jednoduchou, ale sytou večeři? Pochutnejte si na žampionech s lilkem a fuetem již od první fáze ketonové diety.

Vhodné pro 1.,2. a 3. fázi

Brokolicový krém s Prodietix křupavými tousty nebo krutony

I v první fázi proteinové diety si můžete na zelenině skutečně pochutnat. Zkuste třeba Brokolicový krém s Prodietix křupavými tousty nebo krutony. 

Recept je vhodný pro:  1. fáze, 2. fáze, 3. fáze

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem