Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Radovan H., 64 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů."
Radovan H., 64 let

S Prodietix dietou jsem spokojený, splnila, co jsem od ni očekával.

Se svoji váhou mám problém celý život. Jsem z Hané, mám k tomu zřejmě i genetické sklony. Navíc jsem před 10 roky přestal kouřit – byl jsem silný kuřák. Výsledkem bylo nezadržitelné tloustnutí. Nejen že jsem nebyl schopen sportování, problém mi již dělala i krátká chůze. K tomu samozřejmě vysoký tlak, cholesterol, cukrovka, bolest kyčlí a zad. Dokonce jsem ani nemohl spát kvůli spánkovým zástavám dýchání (apnoe). 

Zkoušel jsem zhubnout mnohokrát, minimálně jednou ročně. Ale s mým metabolismem byly výsledky vždy jen dočasné a celkově to bylo stále horší. Nakonec jsem plánoval nechat si udělat chirurgické zmenšení žaludku. Pro tento zákrok je ale nutná sebekázeň a střídmá životospráva. Dostal jsem podmínku zhubnout. Jako cestu k tomu jsem si zvolil Prodietix a zdá se, že se mi to podaří.


Hubnutí s Prodietix je příjemné. Hladem netrpím, příprava jídel je snadná. Jen se svými chutěmi mám problémy. Snažím se to eliminovat zeleninou, Prodietix tyčinkami a kombinací přípravy jídel podle receptů. Poslední dobou zařazuji i masitá jídla a sýry, zejména tvarůžky. Lahůdkou je třeba rajská omáčka s vařeným hovězím masem a květákovou „rýží“.


Za tři měsíce jsem dosáhl svého závazku. Přitom jsem vůbec necvičil a nesportoval. Je to zásluha především proteinové stravy s Prodietix dietou.


S Prodietix dietou jsem spokojený, splnila, co jsem od ni očekával. Všem ji doporučuji. V hubnutí budu pokračovat. Cítím se již mnohem lépe a začínám zařazovat i tělesné cvičení. Věřím, že budu připravený na zmenšení žaludku. Anebo se ukáže, že ho ani nepotřebuji, což by bylo nejlépe.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem