Francouzská keto dieta

Petra K., 38 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
5 kilo za 3 týdny..."
Petra K., 38 let

Tento program mě naučil dodržovat pauzy mezi jídly, neuždibovat mezi hlavními jídly i svačinami a přiměl mě pít více vody.

Ještě než jsem začala s programem, podařilo se mi zhubnout 4 kg tím, že jsem ze stravy vysadila mléčné výrobky a lepek, ne kvůli tomu, že je do módní, ale jelikož mám problém s lymfatickým systém - otoky dolních končetin a mám zakázané veškeré posilování. Tak jsem hledala jiné cesty. Zhubla jsem, ale váha už pak nešla dolů, naštěstí ani ne nahoru. Ale jelikož je léto před námi a nebyla jsem stále spokojená, hledala jsem dál, jak zhubnout a neumřít hlady a taky abych nezhubla svaly místo tuku. V práci jsem si všimla kolegyně, která zhubla za 3 měsíce 17 kg, tak jsem se jí zeptala. 

Zjistila jsem, že drží keto dietu, tak jsem začala pátrat na internetu, pročítat recenze a zvolila jsem Prodietix. Jen na koktejlech bych nevydržela. Líbí se mi, že se dá vybrat z polévek, omelet, pudinků, dokonce i suchary a tousty. A nejvíc jsem si zamilovala proteinové tyčinky, které teda budu využívat i nadále místo svačiny, hlavně když pojedu někam na výlet, nebo po bruslení, na kolo, po plavání. Hodím do tašky a nelámu si hlavu co si kde koupím, abych měla dostatek živin. 

Po třech týdnech jsem zhubla s Prodietix 5 kg a doufám, kdy tento program mě naučil dodržovat pauzy mezi jídly, neuždibovat mezi hlavními jídly a svačinami a přiměl mě pít více vody. Přemýšlím to tom, že si tento program ještě zopakuji.

před dietou

po dietě

hmotnost

74 kg

69 kg

obvod hrudníku

105 cm

99 cm

obvod pasu

73 cm

68 cm

obvod boků

106 cm

102 cm

obvod stehna

63 cm

60 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem