Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Petra K., 38 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 3 týdny..."
Petra K., 38 let

Tento program mě naučil dodržovat pauzy mezi jídly, neuždibovat mezi hlavními jídly i svačinami a přiměl mě pít více vody.

Ještě než jsem začala s programem, podařilo se mi zhubnout 4 kg tím, že jsem ze stravy vysadila mléčné výrobky a lepek, ne kvůli tomu, že je do módní, ale jelikož mám problém s lymfatickým systém - otoky dolních končetin a mám zakázané veškeré posilování. Tak jsem hledala jiné cesty. Zhubla jsem, ale váha už pak nešla dolů, naštěstí ani ne nahoru. Ale jelikož je léto před námi a nebyla jsem stále spokojená, hledala jsem dál, jak zhubnout a neumřít hlady a taky abych nezhubla svaly místo tuku. V práci jsem si všimla kolegyně, která zhubla za 3 měsíce, tak jsem se jí zeptala. 

Zjistila jsem, že drží keto dietu, tak jsem začala pátrat na internetu, pročítat recenze a zvolila jsem Prodietix. Jen na koktejlech bych nevydržela. Líbí se mi, že se dá vybrat z polévek, omelet, pudinků, dokonce i suchary a tousty. A nejvíc jsem si zamilovala proteinové tyčinky, které teda budu využívat i nadále místo svačiny, hlavně když pojedu někam na výlet, nebo po bruslení, na kolo, po plavání. Hodím do tašky a nelámu si hlavu co si kde koupím, abych měla dostatek živin. 

Po třech týdnech jsem zhubla a doufám, kdy tento program mě naučil dodržovat pauzy mezi jídly, neuždibovat mezi hlavními jídly a svačinami a přiměl mě pít více vody. Přemýšlím to tom, že si tento program ještě zopakuji.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem