Francouzská keto dieta

Petra G., 29 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
17 kilo za 12 týdnů..."
Petra G., 29 let

Jsem velmi spokojená s výsledkem a hlavně i s tím, co jsem se touto dietou naučila. 

Když jsem před čtyřmi lety porodila syna, zúročila jsem si své tukové buňky v hojné míře. Sice jsem v těhotenství nabrala jen 5 kilo, ale poté jsem do sebe "cpala" každou nedojedenou večeři i sladkost po dítěti a začalo se vše ukládat. Každý den byl pro mne tolik vyčerpávající, že jsem energii hledala v jídle, nejlépe večer u TV. Jsem čokoholik. Každá čokoládka co šla kolem, padla za vlast.

Poté jsem slyšela od několika lidí v zaměstnání zkušenosti s Prodietixem a rozhodla jsem se to také zkusit. Hlavním lákadlem byly čokoládové tyčinky a pudinky. Sice prvotní investice je vyšší, ale když si to rozpočtu na 3 měsíce, tak musím uznat, že drahá dieta to není. V životě jsem nesnědla s chutí tolik zeleniny jako při tomto programu. Nebo respektive, naučila jsem se zeleninu jíst, také omezení příloh. Nemluvě o pitném režimu.

Když vidím ten efekt výsledku, rozhodně budu uvažovat co a kdy strkám do pusy. Nerada bych byla tam, kde předtím. Mám dole 17 Kg za 12 týdnů. Sama jsem se sebou spokojená. Hlad jsem v programu neměla. Jídla jsou chutná, kdy perfektní je možnost vybrat si dle chuti. Jsem velmi spokojená s výsledkem a hlavně i s tím, co jsem se touto dietou naučila. 

Děkuji PRODIETIX!

před dietou

po dietě

hmotnost

80 kg

63 kg

obvod hrudníku

104 cm

88 cm

obvod pasu

90 cm

74 cm

obvod boků

116 cm

102 cm

obvod stehna

68 cm

57 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem