Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Petra G., 29 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Petra G., 29 let

Jsem velmi spokojená s výsledkem a hlavně i s tím, co jsem se touto dietou naučila. 

Když jsem před čtyřmi lety porodila syna, zúročila jsem si své tukové buňky v hojné míře. Sice jsem v těhotenství nabrala jen 5 kilo, ale poté jsem do sebe "cpala" každou nedojedenou večeři i sladkost po dítěti a začalo se vše ukládat. Každý den byl pro mne tolik vyčerpávající, že jsem energii hledala v jídle, nejlépe večer u TV. Jsem čokoholik. Každá čokoládka co šla kolem, padla za vlast.

Poté jsem slyšela od několika lidí v zaměstnání zkušenosti s Prodietixem a rozhodla jsem se to také zkusit. Hlavním lákadlem byly čokoládové tyčinky a pudinky. Sice prvotní investice je vyšší, ale když si to rozpočtu na 3 měsíce, tak musím uznat, že drahá dieta to není. V životě jsem nesnědla s chutí tolik zeleniny jako při tomto programu. Nebo respektive, naučila jsem se zeleninu jíst, také omezení příloh. Nemluvě o pitném režimu.

Když vidím ten efekt výsledku, rozhodně budu uvažovat co a kdy strkám do pusy. Nerada bych byla tam, kde předtím. Mám dole několik kg za 12 týdnů. Sama jsem se sebou spokojená. Hlad jsem v programu neměla. Jídla jsou chutná, kdy perfektní je možnost vybrat si dle chuti. Jsem velmi spokojená s výsledkem a hlavně i s tím, co jsem se touto dietou naučila. 

Děkuji PRODIETIX!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem