Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Pavel P., 44 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 9 týdnů..."
Pavel P., 44 let

Naučil jsem se lépe stravovat a vytvářet úplně jiný jídelníček.

Se svými kilogramy jsem se dostal nad normu před patnácti lety, kdy jsem změnil zaměstnání z aktivního s pohybem na sedavé a s každým dalším kilogramem co mi přiskočil, si sliboval, že to tak nezůstane. A prosliboval jsem se až k metrickému centu živé váhy. Před rokem jsme si s partnerkou řekli, že je potřeba to fakt změnit a začali se víc hýbat a méně jíst, ale výsledky byly téměř neznatelné. Diety, o nichž se mluví, jsme zkoušeli v minulosti a efekt žádný a už jsem se pomalu smiřoval s tím, že to nejde změnit a zůstanu s nadváhou navěky.

Jednou nám však poslala své fotky naše kamarádka, která byla k nepoznání od toho, jak jsme ji znali ani ne před půl rokem. A doporučila nám dietní program Prodietix, který jí tak změnil a díky němuž zhubla téměř za velmi krátkou dobu.

Prostudovával jsem vše s nedůvěrou na internetu asi měsíc. Partnerka do toho šla hned po hlavě a čekala se zahájením kůry na mne. Když se nedočkala, začala beze mne. Pak jsem viděl, jak se po 14 dnech zbavuje přebytečných kilogramů a jak to jde snadno, okamžitě jsem se přidal také a nevěřil, jak to skvěle funguje. I když ten první týden a i druhý byl velkou změnou, než si tělo navyklo na ketózu a než jsem se smířil s věčným krájením zeleniny, loučením se se sladkostmi v obchodech a na návštěvách, odmítáním alkoholu a pocity nenasycenosti. Pak už to bylo jen radostné sledování ciferníku na osobní váze a prožívání euforických stavů a veselosti.  K tomu přibila i dobrá zpráva od lékaře o snížení obsahu cholesterolu v krvi při roční prohlídce a zmizelá bolest kolen při chůzi do schodů. Samozřejmě vše má i svá negativa. Kolegové nevěřili mému rychlému hubnutí a také mne někteří z nich hned při setkání nepoznali, když mne delší dobu neviděli.

Dosáhl jsem cíle, jaký jsem si stanovil a jsem maximálně spokojený s vyrovnaným BMI.  Ukončil jsem dietní program a jsem naplněn radostí. Naučil jsem se lépe stravovat a vytvářet úplně jiný jídelníček.

A taky budu muset obměnit šatník. Spousta věcí mi je neuvěřitelně velká!!!

Prodietix všem doporučuji. Tohle fakt zabírá. A neztrácí se síla.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem