Francouzská keto dieta

Pavel P., 44 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
16 kilo za 9 týdnů..."
Pavel P., 44 let

Naučil jsem se lépe stravovat a vytvářet úplně jiný jídelníček.

Se svými kilogramy jsem se dostal nad normu před patnácti lety, kdy jsem změnil zaměstnání z aktivního s pohybem na sedavé a s každým dalším kilogramem co mi přiskočil, si sliboval, že to tak nezůstane. A prosliboval jsem se až k metrickému centu živé váhy. Před rokem jsme si s partnerkou řekli, že je potřeba to fakt změnit a začali se víc hýbat a méně jíst, ale výsledky byly téměř neznatelné. Diety, o nichž se mluví, jsme zkoušeli v minulosti a efekt žádný a už jsem se pomalu smiřoval s tím, že to nejde změnit a zůstanu s nadváhou navěky.

Jednou nám však poslala své fotky naše kamarádka, která byla k nepoznání od toho, jak jsme ji znali ani ne před půl rokem. A doporučila nám dietní program Prodietix, který jí tak změnil a díky němuž zhubla téměř o 30 kilogramů za velmi krátkou dobu.

Prostudovával jsem vše s nedůvěrou na internetu asi měsíc. Partnerka do toho šla hned po hlavě a čekala se zahájením kůry na mne. Když se nedočkala, začala beze mne. Pak jsem viděl, jak se po 14 dnech zbavuje přebytečných kilogramů a jak to jde snadno, okamžitě jsem se přidal také a nevěřil, jak to skvěle funguje. I když ten první týden a i druhý byl velkou změnou, než si tělo navyklo na ketózu a než jsem se smířil s věčným krájením zeleniny, loučením se se sladkostmi v obchodech a na návštěvách, odmítáním alkoholu a pocity nenasycenosti. Pak už to bylo jen radostné sledování ciferníku na osobní váze a prožívání euforických stavů a veselosti.  K tomu přibila i dobrá zpráva od lékaře o snížení obsahu cholesterolu v krvi při roční prohlídce a zmizelá bolest kolen při chůzi do schodů. Samozřejmě vše má i svá negativa. Kolegové nevěřili mému rychlému hubnutí a také mne někteří z nich hned při setkání nepoznali, když mne delší dobu neviděli.

Dosáhl jsem cíle, jaký jsem si stanovil a jsem maximálně spokojený s vyrovnaným BMI. Mám teď při 180 cm 80 kilogramů,  přes hrudník 107 cm, v pase 98 cm a přes boky 97. Ukončil jsem dietní program a jsem naplněn radostí. Naučil jsem se lépe stravovat a vytvářet úplně jiný jídelníček.

A taky budu muset obměnit šatník. Spousta věcí mi je neuvěřitelně velká!!!

Prodietix všem doporučuji. Tohle fakt zabírá. A neztrácí se síla.

před dietou

po dietě

hmotnost

96 kg

80 kg

obvod hrudníku

117 cm

107 cm

obvod pasu

114 cm

98 cm

obvod boků

109 cm

97 cm

obvod stehna

67 cm

61 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem