Francouzská keto dieta

Monika T., 32 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
15 kilo za 9 týdnů..."
Monika T., 32 let

Beru to jako své malé vítězství, něco jsem řádně dotáhla až do konce a navíc pokračuji dále :)

Moje váha byla vždy v rozmezí 55-60 kg. Jednou přišlo těžké období a po pár měsících bylo 25 kg nahoře. Maximálně co se mi z toho podařilo sundat bylo 20 kg za období dvou let, ale pak přišly dvě těhotenství a moje váha se ustálila na váze 68-74 kg. Ať jsem se snažila jakkoliv, různými dietami, nikdy jsem při žádné nevydržela a zhubnout se mi nepodařilo. Věděla jsem, že potřebuji jít na něco rázně, ale dieta typu "vynechat mouku a cukr" my nepomohla a diety v podobě krabičkových variant a jiných podobných modifikací byly strašně drahé. Když ručička na váze už ukazovala mezi 73-74 kg, moje kmotra mi doporučila tuto dietu. Viděla jsem na ní jak krásně zhubla a váhu si udržovala. Navíc to konečně byla cenově přístupná dieta i mému rozpočtu.

První měsíc byl nejtěžší. První týden šlo hned 3,5 kg dole, já že "wau", když půjde takto cely měsíc, tak to bude super. Moje požadovaná kila jsou dole a o to víc mě to bavilo a snažila jsem se dosáhnout svých stanovených cílů, první byl 60 kg a druhý je 55 kg.

Můj první cíl je nyní splněn, moje aktuální váha je 58 kg a nezastaví mě nic splnit i ten druhý cíl. Navíc jsem přidala i sport, cyklistiku a bruslení. Beru to jako své malé vítězství, něco jsem řádně dotáhla až do konce a navíc pokračuji dále :)

pred diétou

po diéte

hmotnosť

73 kg

58 kg

obvod hrudníku

96 cm

85 cm

obvod pásu

87 cm

74 cm

obvod bokov

111 cm

97 cm

obvod stehna

52 cm

47 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem