Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Michal V., 54 let

"S Prodietix dietou jsem zhubnul za 12 týdnů..."
Michal V., 54 let

"Už se těším na druhé kolo hubnutí!"
"Jak trefně říkal můj kamarád, už nějakou dobu jsem vypadal jako hroch a nutno podotknout, že jsem se také tak cítil. Prostě vzorový příklad vykrmeného tlouštíka se sedavým zaměstnáním. Když jsem se do diety pustil, měl jsem hrůzostrašných 122,3 kg při výšce 178 cm. Kromě toho jsem měl i velké pochybnosti – zanedlouho mi bude 55 let a v tomto věku se nehubne snadno. Mým cílem se stala váha, kolik jsem vážil ke konci studia na vysoké škole.


První fáze byla super, celý měsíc s jediným relativně krizovým dnem, kdy jsem měl, ani nevím proč, pocit hladu. Jinak jsem byl téměř přejedený. Faktem je, že jsem denně spolykal tolik zeleniny, co dříve za týden. Začal jsem ujíždět na salátových okurkách a na míchaném listovém salátu. Brokolicová polévka byl další zeleninový držák. Objevoval jsem spoustu do té doby mi neznámých zeleninových jídel, po kterých jsem se olizoval, ačkoli jsem vždy zastával názor, že nejlepší zelenina je maso.


Druhá fáze byla opět bez problémů, opět s výjimkou jednoho dne. Na oslavu šedesátin jsem si přivezl své jídlo a odolal všem svodům, ale po návratu domů mne v tu chvíli "rozežraná" rodina donutila jít do restaurace, kde do sebe ládovali skvěle vypadající jídla. A já… černé kafe a vodu. To bylo opravdu velké pokušení. Ale zase jsem to zvládl.


Třetí fáze je asi nejtěžší. Můžete dvě relativně normální jídla, začíná pracovat fantazie a je velmi těžké se udržet v "dietních" mantinelech. Po skončení třetí fáze ale váha ukázala skvělých 103,2 kg! Už nyní se začínám se těšit na září, kdy chci zahájit druhé kolo (jak jsem již výše uvedl) a věřím, že vytčeného cíle opět dosáhnu."

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem