Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Marie O., 58 let (2. etapa)

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..." 

Marie O., 58 let (2. etapa)

"Dietu jsem začala se startovací váhou 106 kg. Během roku 2016 jsem dospěla k závěru, že tolik kilogramů nadváhy je fakt dost a je načase s tím něco udělat. Vzhledem ke zvyšujícím se zdravotním obtížím a hlavně "nekomfortu" při oblékání, pohybu a hlavně psychické nepohodě jsem se rozhodla, že mám na to rok, abych svou obezitu zlikvidovala a hlavně se začala cítit jako dříve - štíhlá a pohodová "baba".
První etapu zeštíhlení jsem začala hned v lednu, kde jsem již svůj příběh na jaře napsala. Podařilo se mi zhubnout někouik kg. Hurá...jenže pak jsem odjela na tři týdny do lázní a nabrala skoro pět kilo! Domů jsem se vrátila s těžkým zápalem plic, kde jsem dva měsíce bojovala s nemocí a jedla to, co mi v nemocnici a následně doma uvařili. Takže žádná šetřící dieta a opět klasika, po které jsme nabrala dalších pět kilo. Ale to už jsem věděla, že budu znovu absolvovat Prodietix dietu a musím do Vánoc shodit všechna kila!
Dnes se blíží Štědrý den a já už se nemohu dočkat, jak se pěkně obleču a bude mi to náramně slušet. Můj manžel si roky moc nevšímal toho, jak vypadám, tedy většinou jen kriticky hodnotil. Minulý týden jsme byli na jeho firemním večírku a já si s hrdostí oblékla krásné červené šaty vel. 42. Manžel až nyní zaregistroval, jak moc jsem zeštíhlela a dmul se pýchou, když mě známí chválili, jak mi to sluší. To je pro mě velká odměna. Mám roky pošramocenou psychiku vzhledem k úmrtí syna. Do toho se mi přidávaly psychosomatické nemoci a vše se zhoršuje. Chce to hodně sil a hlavně mít v hlavě rozhodnutí, že to do toho jde.
Chci Vám všem, kteří dietou procházíte, nebo se rozhodujete, zda ji budete držet, abyste neváhali. Změní se Vám život. Chci také moc poděkovat týmu Prodietix, že nám umožňují si plnit sen o vlastním zdraví, pohodě a spokojenosti."

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem