Francouzská keto dieta

Marek P., 38 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů."
Marek P., 38 let

„Ty pozitivní reakce širokého okolí je strašně příjemné poslouchat“

Jsem odjakživa skeptický ke všemu, co slibuje zázraky „na počkání“ a proto nevěřím v žádné zázračné diety, tablety a šarlatánské metody. Věřil jsem tomu, že cesta k rychlému hubnutí vede pouze přes velkou dřinu, spoustu pohybu a nedobrého jídla. A to mě zrovna netáhlo. Potom jsem na internetu narazil na článek o ketodietě a její jednoduché využití fyziologického procesu, který máme všichni v těle zabudovaný už od dob pračlověka, mě opravdu zaujal. Nastudoval jsem její principy, viděl kolika je podložena vědeckými studiemi a přečetl názory hodně lidí, co to zkusili na vlastní tělo. Vše do sebe zapadalo a já si řekl, že tohle by mohla být konečně ta správná cesta i pro mě.


Našel jsem několik stránek, která v Česku takové hotové produkty nabízí, ale reálně mi bylo jasné, že aby to člověk vydržel jíst několik měsíců, musí to být také co nejvíc poživatelné. Prošel jsem tedy více různých internetových diskuzí, abych zjistil, který výrobce má jídla nejchutnější a která konkrétně. Na základě tohoto průzkumu mi vyšel jednoznačně jako nejlepší Prodietix. Moc se mi líbilo, že u nich jednotlivá jídla jde ve startovním balíčku libovolně měnit, navíc nabízí výměnu jídel i po zakoupení, což mi maximálně vyhovuje a také jsem to využil. Prostě jsem vrátil to, co mě nenadchlo a vzal si místo toho jen to co mi opravdu chutnalo. Dostal jsem od známé i pár jídel od konkurenční značky, ale jejich vyzkoušení mi potvrdilo, že jsem si vybral opravdu ty řádově chutnější.

Ze začátku diety jsem měl celkem obavu, četl jsem o příznacích ketochřipky a i podle diskuzí bylo vidět, že to někteří vzdali. Nechal jsem proto začátek na víkend. Nicméně bál jsem se zbytečně, přišla jen lehká zimnice a jednou mě trochu bolela hlava. V pondělí jsem šel normálně do práce a během úterka už bylo vše bez problémů. Dodržoval jsem pravidelnost v jídlech, žádný hlad ani chuť na sladké nepřicházela. Po konzultaci s online poradnou nakoupil dostatek okurků :-) (nejsem moc na zeleninu co zůstala povolená, takže jsem to utáhl v podstatě celé na okurcích) a už to jelo. Po prvním vážení mě překvapilo, že může jít váha dolů takto rychle. Na každé další vážení jsem se tedy vysloveně těšil a vidět tak rychlý výsledek byla úžasná tak úžasná motivace, že mě to ani nesvádělo hřešit, což jsem při dřívějších pokusech se zdravým stravováním nedokázal. A to bylo opravdu úžasné, protože já jsem potřeboval rychlé řešení, abych se z takové obří váhy dostal do normálnějších mezí, prostě jsem nechtěl hubnutím trávit dlouhé měsíce a roky.

Podařilo se mi během 3 měsíců dostat z 2. stupně obezity do "jen" nadváhy, což jsem ani nedoufal a ty pozitivní reakce širokého okolí je strašně příjemné poslouchat. Zlepšil se mi spánek, problémy s vyhřezlou plotýnkou a celkově se cítím jako už hodně let ne. Během léta si budu užívat, že se nemusím už tak moc stydět vylézt v plavkách nebo bez trička a na podzim se vrhnu na druhou etapu, se kterou, věřím, se mi již podaří dorazit až na normální váhu. A pak se tam stačí jen udržet, máte život zpět a můžete se věnovat příjemnějším věcem, než je hubnutí ;-)

Za sebe tedy ketodietu, a to i konkrétně tu od Prodietix, doporučuji. Není to žádná zázračná dieta, je to prostě jen chytré využití jednoho mechanismu v našem těle. Podložené vědou a vypilované odborníky, abychom tím nemuseli trávit čas my. Co víc si skeptik může přát? :-)

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem