Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Lucie, P., 26 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Lucie, P., 26 let

Už mám za sebou 12 týdnů s Protietix! A výsledek? Několik kg dole a pokračuji dále. S tloušťkou jsem měla problémy od dětství, a to i v době, kdy jsem závodně tancovala klasické tance. Pořád mi chyběla motivace – pořádné nakopnutí. To na sebe nenechalo dlouho čekat. Když jsem jednoho dne stoupla na váhu, měla hodnotu přes 90 kg! Ten den padlo jasné rozhodnutí, že kila musí dolů.

Bylo jasné, že pokud nezměním svůj způsob stravování, tak mě ani cvičení nezachrání. Hledala jsem dostatečně dlouho, než jsem našla vhodnou proteinovou dietu. Je mnoho společností, které ji nabízejí, ale po pečlivém zvážení jsem se rozhodla pro Prodietix a udělala jsem dobře. Líbí se mi tento styl diety, kdy jsem si rychle a jednoduše dokázala připravit jídla a neztrácela jsem s tím čas. Hlavně nabídka jídel je dostatečně široká, že si z ní dokáže vybrat naprosto každý.

Dnes po dietě již nad jídlem přemýšlím a říkám si, jak si naplánuji svůj týden pro ideální skladbu potravy. Učím se používat nástroje pro zdravější životní styl, hlídám si pitný režim a hlavně aplikuji návyky získané v průběhu diety. Musím ještě dodat, že jsem v průběhu diety byla na prohlídce u svého lékaře, který mě již léta káral, například za hladinu cholesterolu v krvi i mou nadváhu. O to více mě potěšilo, když mi přibližně v polovině diety řekl, že je můj krevní obraz ukázkový a že mám ve svém snažení pokračovat.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem