Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Lucie B., 40 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Lucie B., 40 let

S Prodietixem jsem se naučila jíst a znovu žít, změnila jsem své stravovací návyky ve kterých pokračuji a úspěšně snižuji svoji váhu dál!

Všude čtete reklamy a upoutávky ..“Chcete zhubnout zkuste to s námi“! atd. A věřte mi, že jsem toho zkusila hodně, ale jen s Prodietixem to opravdu jde a „nebolí“ to 😊 

Mé problémy s váhou, začali před pár lety, kdy mi přestala fungovat štítná žláza, byla jsem unavená, přibírala jsem na váze snad i ze vzduchu, moje tělo jako by nebylo moje. Nemohla jsem sportovat, hned jsem byla unavená, motala se mi hlava, potila jsem se a zadýchávala se. Lékaři mi diagnostikovala sníženou funkci štítné žlázy. S léky se mnoho příznaků zlepšilo a upravilo, ale s váhou to bylo stále jako na houpačce. Ať jsem zkoušela jakékoliv diety efekt byl velice špatný a hlavně netrvalý.

Možná to bude znít jako klišé, ale s Prodietixem se mi změnil život. Nejen že se výsledky dostavili velice záhy, což každého nesmírně potěší a neskutečně nakopne, ale navíc jsem se cítila výborně jak po fyzické stránce, tak po i po psychické. Najednou jsem byla více v pohodě, jen tak mě něco nerozhodilo, byla jsem a stále jsem plná energie i optimismu a to trvá dodnes. 

Nemusíte se bát, že byste nezvládali přípravu jídla, nebo že by Vám nechutnalo, nebo že budete mít hlad nebo dokonce že neovládnete své chutě. Tohle všechno zvládnete. Dieta je sestavená tak, že Vás postupně naučí připravovat si jídla, které smíte, budete objevovat nové chutě a rozvinete vlastní fantazii při přípravě pokrmů. Naučíte se pravidelně jíst a dodržovat pitný režim. Díky ketóze, která Vám v těle bude probíhat i Váš mozek bude fungovat jinak. Dieta je vyvážená tak, že máte vše, co tělo potřebuje vč. sladkého a slaného. Povoleno je obrovské množství zeleniny, ze které se naučíte připravovat báječná a chutná jídla. 

Kdo nemá rád pohyb nevadí, v prvních fázích se ani nedoporučuje, tak že je dieta vhodná i pro lenochy popř.pro starší lidi nebo lidi s omezeným pohybem. 

Konzultant poradny Prodietixu, (mimo jiné funguji velice rychle a ochotně) mě hned na začátku upozorňoval, že při problémech se štítnou žlázou může dojít k lehkému zpomalení váhové redukce, ale já si myslím, že jsem tento boj vyhrála.
 
S Prodietixem jsem se totiž naučila jíst a znovu žít, změnila jsem své stravovací návyky ve kterých pokračuji a úspěšně snižuji svoji váhu dál, byť už jen po gramech, opět jsem se vrátila ke sportu, nabírám svalovou hmotu a pracuji na sobě 😊 

Mám sama ze sebe úžasný pocit a co mě těší ještě víc, že komukoliv jsem tuto dietu doporučila, děkoval mi, protože dosáhl stejných úspěchů. A proto jsem Vám napsala tento svůj příběh, aby i Vy jste změnili svůj život a udělali se šťastnými, protože to za Vás nikdo jiný neudělá!


 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem