Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Lucie B., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Lucie B., 31 let

Jestli se tedy někomu z Vás nedaří zhubnout, Prodietix je jasná volba! 

S Prodietix dietou jsem konečně po mnoha letech objevila způsob, jak efektivně zhubnout. Kdysi jsem si o dietě sice přečetla, ale nemohla jsem tomu jednoduše uvěřit. Každopádně ve chvíli, kdy jsem se dozvěděla od své kamarádky, že se jí díky této dietě opravdu podařilo zhubnout a váhu si udržet, řekla jsem si, že to zkusím také. Objednala jsem si tedy program Z2, který byl na 6 týdnů.

Pravda, první dva dny na začátku diety byly velkou změnou, ale od třetího dne, kdy už se dostavila ketóza to byla hračka. Nepociťovala jsem žádný hlad, celou dobu jsem byla plná energie a také jsem měla velmi dobrou náladu. Což zní opravdu neuvěřitelně, ale je to tak. Jídla byla chutná, příprava jednoduchá a kila šla dolů.

Tato dieta mi ukázala cestu k lepšímu životnímu stylu. Zjistila jsem, že cukr opravdu není potřeba, když mám chuť na sladké, dám si jahody se skořicí nebo holandským kakaem a k tomu bílý jogurt nebo tvaroh a jsem spokojená. Objevila jsem také kouzlo oříšků a dieta mě také naučila jíst hodně zeleniny. Celkově jsem se naučila připravovat jednoduchá jídla, což je, dle mého názoru, základ. 

Jestli se tedy někomu z Vás nedaří zhubnout, Prodietix je jasná volba. 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem