Francouzská keto dieta

Linda S., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
18 kilo za 12 týdnů..."
Linda S., 31 let

Jsem opravdu nadšená a můžu každému jen doporučit!

Váhu jsem se snažila vždy udržovat zdravou stravou a cvičením, nikdy jsem nepociťovala zásadní problém. Pak, ale přišlo těhotenství, kojení, péče o děti, málo času sama na sebe. Kila nabraná v tomto období nešla dolů, tak, jak bych si představovala a návrat k původní velikosti oblečení a fyzické kondici byl v nedohlednu. O ketodietě vím už dlouho, ale nikdy nenastal ten pravý čas ji vyzkoušet. Až do této chvíle. 

Pro Prodietix jsem se rozhodla hned z několika důvodů. Prvním důvodem bylo, že jsem zjistila, že řada mých známý s ní má pozitivní zkušenost, druhým důvodem byla kvalita potravin a v neposlední řadě opravdu velký sortiment oproti konkurenčním dietám. Prodietix byla byla opravdu nejlepší volba. Jídla mi chutnala a ta jídla, která mi časem chuťově přestala vyhovovat, jsem si bez problémů vyměnila za jiná. 

Po celou dobu diety jsem se cítila velmi dobře a motivace jakou dieta přináší je naprosto neskutečná. Dalo by se říct, že kila šla po dekách dolů každý den, a hlavně tedy ve formě tuku. 

Poděkování také patří poradcům, já jsem využívala komunikaci přes facebook a kdykoli bylo potřeba poradili, komunikace byla velmi rychlá a odpovědi byli vždy užitečné. Jsem opravdu nadšená a můžu každému jen doporučit. 

před dietou

po dietě

hmotnost

84 kg

66 kg

obvod hrudníku

98 cm

83 cm

obvod pasu

88 cm

70 cm

obvod boků

111 cm

94 cm

obvod stehna

61 cm

51 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem