Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Linda S., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Linda S., 31 let

Jsem opravdu nadšená a můžu každému jen doporučit!

Váhu jsem se snažila vždy udržovat zdravou stravou a cvičením, nikdy jsem nepociťovala zásadní problém. Pak, ale přišlo těhotenství, kojení, péče o děti, málo času sama na sebe. Kila nabraná v tomto období nešla dolů, tak, jak bych si představovala a návrat k původní velikosti oblečení a fyzické kondici byl v nedohlednu. O ketodietě vím už dlouho, ale nikdy nenastal ten pravý čas ji vyzkoušet. Až do této chvíle. 

Pro Prodietix jsem se rozhodla hned z několika důvodů. Prvním důvodem bylo, že jsem zjistila, že řada mých známých s ní má pozitivní zkušenost, druhým důvodem byla kvalita potravin a v neposlední řadě opravdu velký sortiment oproti konkurenčním dietám. Prodietix byla byla opravdu nejlepší volba. Jídla mi chutnala a ta jídla, která mi časem chuťově přestala vyhovovat, jsem si bez problémů vyměnila za jiná. 

Po celou dobu diety jsem se cítila velmi dobře a motivace jakou dieta přináší je naprosto neskutečná. Dalo by se říct, že kila šla po dekách dolů každý den, a hlavně tedy ve formě tuku. 

Poděkování také patří poradcům, já jsem využívala komunikaci přes facebook a kdykoli bylo potřeba poradili, komunikace byla velmi rychlá a odpovědi byli vždy užitečné. Jsem opravdu nadšená a můžu každému jen doporučit. 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem