Francouzská keto dieta

Klára D., 27 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
13 kilo za 9 týdnů..."
Klára D., 27 let

Výsledkem je 13 kg dole. Což se vzhledem k plánované svatbě hodí :)

Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá. Máme v rodině vetší boky. Klasická hruška. Když mi ale začalo růst i břicho, podotýkám, že ne kvůli těhotenství, přišel čas něco dělat. Přispělo k tomu sedavé zaměstnání a stres. Moje každodenní rutina byla přiklusat do práce, první jídlo oběd a bum, byl večer. Druhé jídlo večeře.

O Prodietix dietě se v práci zmínila kolegyně. A protože jak se říká ,,ve dvou se to lépe táhne“, přidala jsem se ke studiím stránek Prodietix i já. Zanedlouho jsme dietu objednaly a jsme obě nadmíru spokojené.

Přiznávám, že první tři dny byly velkou změnou. Musela jsem se naučit pravidelně jíst, za což jsem nyní opravdu vděčná. Je důležité, aby si člověk udělal čas na pravidelnou stravu, a hlavně nepodceňoval snídani. Bála jsem se složitých příprav jídel a hladovění. Kupodivu se nebylo čeho bát. V kuchyni jsem přípravou jídel strávila minimum času. Příprava je opravdu jednoduchá. Jídla jsou chutná a se zeleninou dostatečně zasytí. 

Výsledkem je 13 kg dole. Což se vzhledem k plánované svatbě hodí :). Už teď se těším na výběr šatů menších o dvě velikosti. Celkově si připadám skvěle. Mám více energie a hlavně sebevědomí. A to bez dřiny. Všem mohu Prodietix jen doporučit!

před dietou

po dietě

hmotnost

81 kg

68 kg

obvod hrudníku

100 cm

95 cm

obvod pasu

109 cm

99 cm

obvod boků

63 cm

58 cm

obvod stehna

69 cm

62 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem