Francouzská keto dieta

Jiří N., 50 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 6 týdnů"
Jiří N., 50 let

Jubilejní věk a zhubnutí = životní milník

Říká se, že dovršení 50-ti let je pro chlapy jedním z milníků a začátkem další životní etapy. Já tento věk dovršil letos (2019). Přestože doposud stále aktivně sportuji, nehlídal jsem si po mnoho předcházejících let dostatečně svůj příjem potravy. Ne, že bych žil vyloženě nezdravě, ale rozhodně jsem nedodržoval žádnou stravovací pravidelnost či systematičnost. Když se začátkem roku má váha ocitla těsně pod stovkou, rozhodl jsem se s tím začít něco dělat. 

Nejprve jsem pročetl spoustu internetových stránek a postupně sám sebe vnitřně přesvědčil, že "půjdu" do proteinové (keto) diety. Při průzkumu dodavatelů ketodiet tak člověk zjistí, že konkurence v ČR zase není tak malá. Po několika srovnáních jsem se rozhodl právě pro Prodietix a domluvil se na osobním setkání. Rovnou jsem zde provedl objednávku všech tří fází kompletního programu M2 a zároveň absolvoval i první měření tělesné kompozice s vyčerpávajícím vysvětlením všech naměřených hodnot. 

Po "ostrém" zahájení byl úbytek váhy na začátku opravdu velmi rychlý. Fakt je, že v první fázi programu člověk ztratí zhruba 70 % z celkového úbytku, což mohu rozhodně potvrdit. Druhá a třetí fáze byly příjemné, přičemž jsem se hlavně naučil připravovat si normální jídlo den předem.

Jinak proteinová jídla i nápoje Prodietix jsou chuťově velmi dobré. V polovině a na závěr programu jsem na provozovně absolvoval další dvě měření složení těla a vždy byl velmi mile překvapen naměřenými výsledky, opět doplněné pozitivním vysvětlujícím komentářem. Závěrečná konzultace byla navíc rozšířena o výživové poradenství, jak se stravovat po ukončení diety a zároveň mi vše bylo přehledně sepsáno a zasláno e-mailem. 

Za vše mohu pracovníkům Prodietix studia jen a jen velmi poděkovat a vám ostatním, kteří ještě váháte, Prodietix s klidným svědomím doporučuji.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem