Francouzská keto dieta

Jaroslav Š., 42 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
16 kilo za 9 týdnů...
Jaroslav Š., 42 let

Prodietix dietní program nebyl v mém v životě jen další dieta, ale stal se součástí mého běžného života a pevně věřím, že v budoucnu se už nebudu potýkat s výraznými výkyvy váhy.

Problémy s váhou jsem měl již v dětství, samozřejmě k tomu přispěla i genetická výbava, ale ve velké míře i nesprávná životospráva, která v dospělosti vedla k výrazným váhovým výkyvům. Nejvyšší dosažená váha v mém případě byla 125kg.  Vyzkoušel jsem v tomto období mnoho diet, u kterých se mi podařilo zhubnout až 20kg za rok, samozřejmě šlo o krátkodobý efekt, který se při vrácení k mému životnímu stylu postupně navrátil v původní stav a já opět řešil další způsob jak zredukovat svoji váhu. Na vině je samozřejmě nejen moje zaměstnání spojené s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou, což ovlivňuje i moje stravování, ale i láska k dobrému jídlu a pití nezbytně z časových důvodů až ve večerních hodinách. 

O dietě Prodietix jsem se dozvěděl od známé, která dietu držela a byla s výsledkem nadmíru spokojena. Na internetu jsem zhlédl stránky Prodietix, které jsem si důkladně pročetl včetně příběhů uveřejněných lidí a po konzultaci s manželkou se rozhodl, že se objednám na konzultaci a tak jsem i učinil. Počáteční měření a vážení včetně rozhovoru s výživovým poradcem mě utvrdilo v absolvování program Prodietix M3.

Dieta mi plně vyhovovala nejen po chuťové stránce, ale také díky minimální časové náročnosti. Mezi jednotlivými jídly jsem konzumoval zeleninu a dodržoval pitný režim a cítil se zcela v pohodě. Během diety byla pro mě obrovským přínosem možnost telefonické konzultace s výživovým poradcem a výměna pro mě méně chutných jídel (90% jídel hodnotím jako výborně ochucených). 

Po ukončení diety se cítím výborně. Celkový pohled na Prodietix dietu hodnotím velmi kladně a již jsem dietu doporučil několika známým. Prodietix program nebyl v mém v životě jen další dieta, ale díky odbornému dohledu a přisvojení si pravidelného stravování pak i dlouhodobý směr, který se stal součástí mého běžného života a pevně věřím, že v budoucnu se už nebudu potýkat s výraznými výkyvy váhy.
 

před dietou

po dietě

hmotnost

109 kg

93 kg

obvod hrudníku

124 cm

116 cm

obvod pasu

115 cm

92 cm

obvod boků

103 cm

100 cm

obvod stehna

63 cm

60 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem