Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Jaroslav Š., 42 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 9 týdnů..."
Jaroslav Š., 42 let

Prodietix dietní program nebyl v mém v životě jen další dieta, ale stal se součástí mého běžného života a pevně věřím, že v budoucnu se už nebudu potýkat s výraznými výkyvy váhy.

Problémy s váhou jsem měl již v dětství, samozřejmě k tomu přispěla i genetická výbava, ale ve velké míře i nesprávná životospráva, která v dospělosti vedla k výrazným váhovým výkyvům. Nejvyšší dosažená váha v mém případě byla 125kg.  Vyzkoušel jsem v tomto období mnoho diet, u kterých se mi podařilo zhubnout až 20kg za rok, samozřejmě šlo o krátkodobý efekt, který se při vrácení k mému životnímu stylu postupně navrátil v původní stav a já opět řešil další způsob jak zredukovat svoji váhu. Na vině je samozřejmě nejen moje zaměstnání spojené s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou, což ovlivňuje i moje stravování, ale i láska k dobrému jídlu a pití nezbytně z časových důvodů až ve večerních hodinách. 

O dietě Prodietix jsem se dozvěděl od známé, která dietu držela a byla s výsledkem nadmíru spokojena. Na internetu jsem zhlédl stránky Prodietix, které jsem si důkladně pročetl včetně příběhů uveřejněných lidí a po konzultaci s manželkou se rozhodl, že se objednám na konzultaci a tak jsem i učinil. Počáteční měření a vážení včetně rozhovoru s výživovým poradcem mě utvrdilo v absolvování program Prodietix M3.

Dieta mi plně vyhovovala nejen po chuťové stránce, ale také díky minimální časové náročnosti. Mezi jednotlivými jídly jsem konzumoval zeleninu a dodržoval pitný režim a cítil se zcela v pohodě. Během diety byla pro mě obrovským přínosem možnost telefonické konzultace s výživovým poradcem a výměna pro mě méně chutných jídel (90% jídel hodnotím jako výborně ochucených). 

Po ukončení diety se cítím výborně. Celkový pohled na Prodietix dietu hodnotím velmi kladně a již jsem dietu doporučil několika známým. Prodietix program nebyl v mém v životě jen další dieta, ale díky odbornému dohledu a přisvojení si pravidelného stravování pak i dlouhodobý směr, který se stal součástí mého běžného života a pevně věřím, že v budoucnu se už nebudu potýkat s výraznými výkyvy váhy.
 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem