Francouzská keto dieta

Jana, P., 36 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
22 kilo za 12 týdnů..."

 

Jana, P., 36 let

Zhubla jsem i bez sportu!
 
S nadváhou jsem začala mít problémy s nástupem do zaměstnání zhruba ve 20 letech. Sedavý styl života a pracovní vytížení mělo za následek přibrání. Nešlo to naráz, ale z roku na rok po pár kilech. Pak přišla těhotenství, ale hlavně mateřská či rodičovská dovolená, kde jsem přibrala asi nejvíce. Několikrát jsem se snažila zhubnout a vyzkoušela jsem nespočet různých diet i hubnutí s výživovým poradcem a sportem, ale nic nezabíralo. Vždy pár kilo dole a pak stagnace. Navíc jsem si u všech těchto diet musela jídlo vážit a i příprava jídel byla zdlouhavá. Nakonec jsem trpěla hlady a měla jsem velké chutě a vždy jsem to začala šidit, hřešit a vše po pár měsících ukončila.
Po třetím těhotenství, když se váha blížila 110 kg, jsem málem dostala infarkt. Tak jsem si řekla dost a rozhodla se, že až přestanu kojit, tak zhubnu. V televizi začala běžet reklama na konkurenční firmu Prodietix, tak jsem začala hledat o tomto druhy diety více informací. Narazila jsem na stránky Prodietix a zaujalo mě už rozdělení programu a podrobný popis co smím a co nesmím. Dále i cena byla velmi příznivá a tak jsem si koupila rovnou celý program, aby mě to nedonutilo couvnout.
Zprvu jsem se dost bála, že budu mít hlad, že nezvládnu vypít 3 litry tekutin za den, zda to vůbec vydržím… Ale jaké bylo mé překvapení! Jídla mi moc chutnala a hlavně po nich byla žízeň,  takže se pitný režim plnil sám. Hlad ani chutě jsem neměla a navíc celá příprava jídel zabrala minimum času. Jídla se mi nepřejedla ani po 12 týdnech a kila šla dolů. 
Úžasná byla podpora na facebooku a na webu od Prodietix, kterou jsem několikrát využila, abych se poradila, zda dělám vše správně.
I bez sportu se mi podařilo zhubnout 22 kg! Jelikož jsem teprve v půlce své cesty k vysněné postavě, tak se už nyní těším na druhé kolo, které mě čeká. 
 Jana P.
 

před dietou

po dietě

hmotnost

107,5 kg

85,5 kg

obvod hrudníku

110 cm

98 cm

obvod pasu

125 cm

105 cm

obvod boků

122 cm

105 cm

obvod stehna

78 cm

63 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem