Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Jana, P., 36 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
 

Jana, P., 36 let

Zhubla jsem i bez sportu!
 
S nadváhou jsem začala mít problémy s nástupem do zaměstnání zhruba ve 20 letech. Sedavý styl života a pracovní vytížení mělo za následek přibrání. Nešlo to naráz, ale z roku na rok po pár kilech. Pak přišla těhotenství, ale hlavně mateřská či rodičovská dovolená, kde jsem přibrala asi nejvíce. Několikrát jsem se snažila zhubnout a vyzkoušela jsem nespočet různých diet i hubnutí s výživovým poradcem a sportem, ale nic nezabíralo. Vždy pár kilo dole a pak stagnace. Navíc jsem si u všech těchto diet musela jídlo vážit a i příprava jídel byla zdlouhavá. Nakonec jsem trpěla hlady a měla jsem velké chutě a vždy jsem to začala šidit, hřešit a vše po pár měsících ukončila.
Po třetím těhotenství, když se váha blížila 110 kg, jsem málem dostala infarkt. Tak jsem si řekla dost a rozhodla se, že až přestanu kojit, tak zhubnu. V televizi začala běžet reklama na konkurenční firmu Prodietix, tak jsem začala hledat o tomto druhy diety více informací. Narazila jsem na stránky Prodietix a zaujalo mě už rozdělení programu a podrobný popis co smím a co nesmím. Dále i cena byla velmi příznivá a tak jsem si koupila rovnou celý program, aby mě to nedonutilo couvnout.
Zprvu jsem se dost bála, že budu mít hlad, že nezvládnu vypít 3 litry tekutin za den, zda to vůbec vydržím… Ale jaké bylo mé překvapení! Jídla mi moc chutnala a hlavně po nich byla žízeň,  takže se pitný režim plnil sám. Hlad ani chutě jsem neměla a navíc celá příprava jídel zabrala minimum času. Jídla se mi nepřejedla ani po 12 týdnech a kila šla dolů. 
Úžasná byla podpora na facebooku a na webu od Prodietix, kterou jsem několikrát využila, abych se poradila, zda dělám vše správně.
I bez sportu se mi podařilo zhubnout! Jelikož jsem teprve v půlce své cesty k vysněné postavě, tak se už nyní těším na druhé kolo, které mě čeká. 
 Jana P.
 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem