Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Iveta V., 27 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Iveta V., 27 let

"Časová nenáročnost a výsledky ihned!"

"Vždycky jsem se snažila stravovat zdravě, ale s nástupem na vysokou školu jsem začala flákat pravidelnost v jídle i pitný režim, takže váha šla rychle nahoru. Pokoušela jsem se během posledních 5 let zhubnout několikrát. Vždycky jsem shodila maximálně 5 kg a tím má motivace skončila. Potřebovala jsem výsledek vidět rychle, abych měla vůli dál pokračovat, což u většiny diet a stravovacích režimů nefungovalo. Na výsledek jsem čekala dlouho a přípravou jídla jsem trávila hodiny, a to pro mě bylo dlouhodobě neudržitelné.
Prodietix mi vyhovuje svojí časovou nenáročností, tím, že člověk nemusí vymýšlet, co si uvaří a výsledky jdou vidět nejvíce právě hned na začátku.
Nezhubla jsem sice tolik, kolik jsem chtěla, ale mám motivaci pokračovat! Prodietix mě zbavil závislosti na čokoládě, pečivu a přílohách, tak pro mě není problém bez většího odříkání pokračovat v podobné stravě i dál."

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem