Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

František J., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů..."
František J., 31 let

K Prodietix dietě mě přivedl můj kamarád, který díky ní úspěšně shodil přebytečné kilogramy. Já, jakožto celoživotní dietář, jsem se k ní stavěl hodně skepticky. Jojo efekt, koktejly, relativně krátká doba diety a co si budeme povídat, hlavně také cena. Nicméně argumenty mého kamaráda a "důkazní materiál" v podobě fotografií jeho i dalších spokojených klientů mě přesvědčily, že to tedy zkusím. A protože když už se do něčeho vrhnu, věnuji se tomu vždy naplno, objednal jsem si nejdelší a nejnákladnější program M4 na tři měsíce. Koneckonců byl jsem ve fázi, kdy buďto ztratím pár kilo nebo život.

Fotka "před" mluví asi za vše. Nemohl jsem téměř dýchat, natož se rychleji pohybovat, nebo pořádně cvičit. Ač to tak nevypadá, v mém jádru dřímá dosti aktivní duch. :-) Nebudu tvrdit, že přechod na nový, přísný režim byl jednoduchý. Prvních čtrnáct dní bylo velkou změnou, ale výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a kila doslova mizela pře očima. Samotnému se mi tomu ani nechtělo věřit. Postupně všichni nevěřící Tomášové z mého okolí, kteří mi už dopředu podkopávali sebevědomí, se obraceli a divili se, jak vypadám lépe a lépe. Shodil jsem ještě více, než jsem chtěl. Tohle bych si nedokázal představit ani v mých nejdivočejších snech.

Tyto tři měsíce mě nakoply k tomu, že si váhu chci udržet i po dietě, chci začít pravidelně sportovat a hlavně nevidím svět už tak černě. Opravdu děkuji celému týmu Prodietixu, a musím říct, že to za ty "prachy" opravdu stálo! :-)

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem