Francouzská keto dieta

František J., 31 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl
30 kilo za 12 týdnů..."
František J., 31 let

Původní plán programu je 20kg, ale ve finále jsem shodil kilogramů 30!!!

K Prodietix dietě mě přivedl můj kamarád, který díky ní úspěšně shodil přebytečné kilogramy. Já, jakožto celoživotní dietář, jsem se k ní stavěl hodně skepticky. Jojo efekt, koktejly, relativně krátká doba diety a co si budeme povídat, hlavně také cena. Nicméně argumenty mého kamaráda a "důkazní materiál" v podobě fotografií jeho i dalších spokojených klientů mě přesvědčily, že to tedy zkusím. A protože když už se do něčeho vrhnu, věnuji se tomu vždy naplno, objednal jsem si nejdelší a nejnákladnější program M4 na tři měsíce. Koneckonců byl jsem ve fázi, kdy buďto ztratím pár kilo nebo život.

Fotka "před" mluví asi za vše. Nemohl jsem téměř dýchat, natož se rychleji pohybovat, nebo pořádně cvičit. Ač to tak nevypadá, v mém jádru dřímá dosti aktivní duch. :-) Nebudu tvrdit, že přechod na nový, přísný režim byl jednoduchý. Prvních čtrnáct dní bylo velkou změnou, ale výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a kila doslova mizela pře očima. Samotnému se mi tomu ani nechtělo věřit. Postupně všichni nevěřící Tomášové z mého okolí, kteří mi už dopředu podkopávali sebevědomí, se obraceli a divili se, jak vypadám lépe a lépe. Původní plán programu je 20kg, ale ve finále jsem shodil kilogramů 30!!! Tohle bych si nedokázal představit ani v mých nejdivočejších snech.

Tyto tři měsíce mě nakoply k tomu, že si váhu chci udržet i po dietě, chci začít pravidelně sportovat a hlavně nevidím svět už tak černě. Opravdu děkuji celému týmu Prodietixu, a musím říct, že to za ty "prachy" opravdu stálo! :-)

před dietou

po dietě

hmotnost

128 kg

98 kg

obvod hrudníku

127 cm

110 cm

obvod pasu

122 cm

102 cm

obvod boků

123 cm

105 cm

obvod stehna

75 cm

61 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem