Francouzská keto dieta

Použitím slevového kódu GLS50 získáte slevu 50% na dopravu prostřednictvím dopravce GLS. I nadále samozřejmě platí, že objednávky nad 1500 Kč vám doručíme zdarma!

Filip Z., 32 let

"S Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů..."

Filip Z., 32 let

Když jsem porovnával startovní a konečnou fotku, nemohl jsem uvěřit vlastním očím.

Před Prodietix dietou jsem se neuměl stravovat, jedl jsem velmi nevyváženě a nepravidelně, často jsem se přejídal, ale i tak jsem měl hlad. 

Pár dní po zahájení diety mě hlad naprosto přešel, cítil jsem se zasycený a po týdnu již i plný energie a dobré nálady. Velmi mě překvapilo, jak jsou jídla jednoduchá a chutná a dají se skvěle kombinovat s různými druhy zeleniny.

Několikrát jsem i využil profesionální služby online poradny a jejich rada mi vždy pomohla. Nyní je 12 týdnů zamnou a já jsem předčil i svá největší očekávání, kdy se mi podařilo shodit několik kg! Když jsem porovnával startovní a konečnou fotku, nemohl jsem uvěřit vlastním očím. 

Tento program Vám proto mohu jen doporučit. Já sám se určitě chystám po pauze absolvovat ještě jeden program, abych zhubl i posledních pár přebytečných kilo a do té doby jsem si zakoupil alespoň nějaké svačinky :-)

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem