Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Daniela S., 33 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."

Daniela S., 33 let

„Doporučuji všemi deseti!“

Ráda bych se podělila se svým příběhem hubnutí s Prodietix dietou. V první řadě bych chtěla sdělit, že celý život bojuji s váhou a vyzkoušela jsem už nejednu dietu. Narazila jsem na Vás náhodně, když jsem si prohlížela nabídku na internetu. Během korona krize se nám doma podařilo nabrat kila navíc, a tak jsem je chtěla shodit. Do Prodietix programu jsem šla i s tchyní, které se také podařilo krásně zhubnout.

Na internetu jsme narazili na kupu firem nabízejících keto diety, ale vylučovací metodou nám vyvstala Vaše firma. Bylo to hlavně širokou nabídkou jídel. Báli jsme se, aby se nám střídáním stejných jídel dokolečka neomrzel dietní program, a proto jsme si v první fázi objednávali ze všeho něco. Byla to sranda. Milo mě překvapilo, že kurýr s výrobky přišel hned druhý či třetí den po objednávce. 

Začátek byl náročný. Než jsme se dostali do ketózy, objevily se u nás snad všechny doprovodné nepříjemné znaky. Mě na druhý den trápila hlavně migréna. Ukázalo nám to, jak moc jsme byly rozjedené a hlavně speciálně u mě se projevila absolutní závislost mozku na cukru, což mi dával celý den najevo. Postupně se to však zlepšilo a po prvním týdnu jsme si zvykli na toto stravování. Bylo to ohromně praktické, jídla jsme měli do pěti minut připraveny a nemuseli si speciální vařit. Co bylo pro nás nejvíce přitažlivé, tak byly tyčinky. Vždy jsem při dietách selhávala na sladkém. Umím se vzdát mastného, smaženého i moučného jídla, ale sladké byl vždy kámen úrazu. Zde bylo super, že snídaně, přesnídávky i svačiny byly sladké. To nám velmi pomohlo. Díky tomu jsem poprvé neměla problém dietu opravdu dodržovat a neporušovat.

Takový výsledek, který jsem dosáhla za období diety jsem na začátku ani neočekávala. Mile mě překvapily pravidelné úbytky na váze. Motivovalo mě to jít dál. Chodím rekreačně běhat a je pravda, že ze začátku jsem ztratila energii, ta se mi však velmi rychle vrátila zpět a mohla jsem pokračovat. Určitě si chci tento program zopakovat buď na podzim, nebo v zimě, protože bych se ráda dostala na svou vysněnou váhu, kterou jsem neměla ani na střední škole :-) Ještě bych ráda poděkovala za zákaznický servis, který máte skvělý a klobouk dolů. Opravdu nemám žádnou výtku. 

Prodietix nám nejenže pomohl zhubnout, ale naučil nás i pravidelně se stravovat a přesunout těžiště připravovaných jídel na zeleninu. Doporučuji všemi deseti!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem