Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Dana K., 43 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů..."
Dana K., 43 let

Dieta mě naučila pravidelnost v jídle, dodržet pitný režim a jíst spoustu zeleniny v různých podobách, ochutnat nové chutě a více přemýšlet nad tím co jím a hlavně zjistit, že některé druhy jídel vlastně vůbec nepotřebuji.

O Prodietix jsem se dověděla od kamarádky, hodně mi o dietě řekla, a tak jsem začala sama hledat informace, protože jsem si už dva roky nevěděla rady s přibranými kily. Zavolala jsem na zákaznickou linku a na vše se podrobně ptala, nakonec jsem se Prodietix rozhodla vyzkoušet.

S Prodietix jsem zhubla za 12 týdnů, kdy s výsledkem po skončení programu jsem velmi spokojená. Jídla byla pro mě chutná, dalo se s nimi dále experimentovat přidanou zeleninou a vytvořit tak z jednoho druhu více variant chutí. A co bylo hlavní, byla nenáročná příprava. Také jsem se inspirovala recepty na stránkách Prodietix, které mají pěkně rozdělené do fází programu. Měla jsem obavy, že budu mít hlad a chutě, ale opak byl pravdou, z čehož jsem měla největší radost. Neprovázel mě žádný hlad mezi jídly, a když už výjimečně někdy byl, nebyl problém s pojídáním zeleniny mezi jídly a hlavně žádné chutě na sladké, což byl u mě před dietou dost velký problém. U jiných vyzkoušených diet nebo dietních omezení mě často doprovázela špatná nálada a chutě na zakázaná jídla, u Prodietix toto vůbec nenastalo a vůbec mi nevadily ani rodinné oslavy s plnými stoly dobrot.

Kdykoliv jsem si nevěděla rady, měla nějaké obavy o správnosti diety nebo dotazy, vždy mi bylo rychle odpovězeno, dostala jsem odpovídající rady a taky hodně povzbuzení pro další dny. V některých dnech jsem měla opravdu hodně dotazů, už jsem si připadala, že trošku obtěžuji, ale výživoví poradci mně vždy ochotně a mile odpověděli, poradili a povzbudili a četnost dotazů jim nijak nevadila, protože tým Prodietix je tu opravdu pro nás připraven zodpovídat naprosto profesionálně spoustu dotazů, za což děkuji a o čem jsem se přesvědčila.

Dieta mě naučila pravidelnost v jídle, dodržet pitný režim a jíst spoustu zeleniny v různých podobách, ochutnat nové chutě a více přemýšlet co jím a hlavně zjistit, že některé druhy jídel vlastně vůbec nepotřebuji. Teď budu pokračovat v té pomyslné čtvrté fázi a oceňuji i zaslané informace, co a jak jíst po skončení programu a vzor doporučeného jídelníčku na celý týden. A možná za nějaký čas dietní program zopakuji pro získání mého váhového cíle. 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem