Francouzská keto dieta

Dana K., 43 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla
17 kilo za 12 týdnů..."
Dana K., 43 let

Dieta mě naučila pravidelnost v jídle, dodržet pitný režim a jíst spoustu zeleniny v různých podobách, ochutnat nové chutě a více přemýšlet nad tím co jím a hlavně zjistit, že některé druhy jídel vlastně vůbec nepotřebuji.

O Prodietix jsem se dověděla od kamarádky, hodně mi o dietě řekla, a tak jsem začala sama hledat informace, protože jsem si už dva roky nevěděla rady s přibranými kily. Zavolala jsem na zákaznickou linku a na vše se podrobně ptala, nakonec jsem se Prodietix rozhodla vyzkoušet.

S Prodietix jsem zhubla 17 kg za 12 týdnů, kdy s výsledkem po skončení programu jsem velmi spokojená. Jídla byla pro mě chutná, dalo se s nimi dále experimentovat přidanou zeleninou a vytvořit tak z jednoho druhu více variant chutí. A co bylo hlavní, byla nenáročná příprava. Také jsem se inspirovala recepty na stránkách Prodietix, které mají pěkně rozdělené do fází programu. Měla jsem obavy, že budu mít hlad a chutě, ale opak byl pravdou, z čehož jsem měla největší radost. Neprovázel mě žádný hlad mezi jídly, a když už výjimečně někdy byl, nebyl problém s pojídáním zeleniny mezi jídly a hlavně žádné chutě na sladké, což byl u mě před dietou dost velký problém. U jiných vyzkoušených diet nebo dietních omezení mě často doprovázela špatná nálada a chutě na zakázaná jídla, u Prodietix toto vůbec nenastalo a vůbec mi nevadily ani rodinné oslavy s plnými stoly dobrot.

Kdykoliv jsem si nevěděla rady, měla nějaké obavy o správnosti diety nebo dotazy, vždy mi bylo rychle odpovězeno, dostala jsem odpovídající rady a taky hodně povzbuzení pro další dny. V některých dnech jsem měla opravdu hodně dotazů, už jsem si připadala, že trošku obtěžuji, ale výživoví poradci mně vždy ochotně a mile odpověděli, poradili a povzbudili a četnost dotazů jim nijak nevadila, protože tým Prodietix je tu opravdu pro nás připraven zodpovídat naprosto profesionálně spoustu dotazů, za což děkuji a o čem jsem se přesvědčila.

Dieta mě naučila pravidelnost v jídle, dodržet pitný režim a jíst spoustu zeleniny v různých podobách, ochutnat nové chutě a více přemýšlet co jím a hlavně zjistit, že některé druhy jídel vlastně vůbec nepotřebuji. Teď budu pokračovat v té pomyslné čtvrté fázi a oceňuji i zaslané informace, co a jak jíst po skončení programu a vzor doporučeného jídelníčku na celý týden. A možná za nějaký čas dietní program zopakuji pro získání mého váhového cíle. 

před dietou

po dietě

hmotnost

80 kg

63 kg

obvod hrudníku

110 cm

100 cm

obvod pasu

100 cm

86 cm

obvod boků

115 cm

101 cm

obvod stehna

65 cm

57 cm

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem