Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Beáta K., 29 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Beáta K., 29 let

Každému, kdo se ptá, jak to dělám, jen s radostí doporučuji Prodietix.

Osobně jsem nevěřila, že to co zákazníci píšou o možném úbytku váhy je pravda, ale podle zkušenosti mých známých a po přečtení vice příběhů jsem se i já odhodlala tento program vyzkoušet. A byla jsem mile překvapená, že to opravdu funguje i na mě. 

První asi tři dny byly náročnější, protože tělu chyběly cukry, neboť jsem měla neskutečné chutě na sladké, ale ta po tomto období zcela zmizely a stačil mi příjem z produktů Prodietix a povolené zeleniny a dále jsem již už nepociťovala téměř žádná chuť na sladké. První dva týdny byl úbytek váhy nejvyšší, ale i během dalších týdnů váha pěkně klesala, i přes přidaní normálních proteinových jídel. 

Po skončení programu jsem se velmi bála jojo efektu, ale nenastal. Toto stravování naučí pravidelnosti, a přestože mám asi měsíc po dietě tak váha osciluje max + - 0,5 kg.  Jsem ráda, že jsem se na Prodietix dietu dala a doporučuji ji všem co chtějí zhubnout. Je to bez námahy, rychlé a produkty jsou chutné i rychle připravené. 

Okolí si velmi rychle začalo všímat mého úbytky na váze a každému, kdo se ptá, jak to dělám, jen s radostí doporučuji Prodietix. Děkuji Vám!

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem