Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Barbora H, 28 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Barbora H, 28 let

"Prodietixu moc děkuji za to, jak skvěle se teď cítím."

O Prodietixu jsem se dověděla od mojí mamky a jejího přítele, kteří oba měli v nedávné době dobrou zkušenost se zhubnutím. Dosud jsem nikdy pořádnou dietu nedržela. Přestože sportuji vcelku aktivně, dlouho se mi nedařilo zbavit se kil navíc. Na listopad jsem se přihlásila na Mistrovství ČR v mé disciplíně. Protože jde o akrobacii na kruhu ve vzduchu, chtěla jsem shodit aspoň pár kilo, abych je ve vzduchu nemusela tolik tahat. 

Celkové výsledky mě neskutečně překvapily. Zpočátku jsem neměla moc dojem, že se na mně něco mění, ale po pár týdnech mi už i mé okolí říkalo, že změnu vidí. 

Držet dietu poctivě nebylo zpočátku úplně lehké. V úvodu diety jsem absolvovala několik oslav, kdy známí pojídali dorty a chlebíčky a já přikusovala ředkvičky a okurku. Přesvědčení ale bylo silnější, takže se mi dařilo do konce diety poctivě vydržet a výsledky jsou vidět. Zároveň vnímám i chuť do změny mého budoucího stravování, naučila jsem se více v kuchyni pracovat se zeleninou a moc mi chutná.

Prodietixu moc děkuji za to, jak skvěle se teď cítím. Jídla jsou chutná a zejména tyčinky jsou úžasné, je dobře, že je součástí diety i sladké, jehož absence by mi dělala problém. Každá koruna investovaná do programu se vyplatila. I když se Mistrovství ČR kvůli koronaviru zrušilo, jsem moc ráda, že jsem s touto formou hubnutí začala. 

Děkuji za nesmírně rychlou a pohodovou proměnu a doporučuji Prodietix dalším lidem. Před týdnem již začal s dietou můj přítel a chystá se několik dalších známých. Věřím, že spokojených zákazníků bude čím dál více 😊

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem