Francouzská keto dieta

Nákupy Ona Dnes u nás o den dříve, užijte si slevu 20% s kódem ONADNES2021

Andrea Č., 27 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 6 týdnů..."
Andrea Č., 27 let

Prodietix doporučuji kudy chodím!

Od svých osmnácti let si hlídám jídelníček a pravidelně cvičím. Po nástupu do práce na plný úvazek jsem ale každý rok o kousek posunula hranici své maximální váhy (a rozhodně to nebyl příbytek ve svalové hmotě). Po nějaké době to udělalo několik kg a já už jsem se dlouho necítila dobře. Zároveň jsem ale i přes různé časově náročné redukční jídelníčky a režimy nebyla schopná tato kila sundat. 

Prodietix jako první vyzkoušel přítel, který chtěl lehce shodit. Když jsem viděla jeho proměnu během první fáze, rozhodla jsem se to také vyzkoušet. K těmto typům redukčních programů jsem byla vždy skeptická, takže jsem si před započetím diety došla na měření složení těla. Po každé fázi jsem se nechala přeměřit, kdy úbytek svalové hmoty byl minimální, i přestože jsem během celého programu na doporučení týmu Prodietix zcela vypustila svůj silový trénink a HIIT. Naproti tomu úbytek tuku byl značný. Já jsem hubla podstatně pomaleji než přítel nebo mamka, která se nakonec do programu také pustila. 

Zhubla jsem několik kg a cítím se naprosto skvěle. S Prodietixem jsem se opět naučila jíst pravidelně, hodně pít a zařazovat větší množství zeleniny stejně jako před pár lety. Velkými výhodami programu jsou časová nenáročnost, pestrá nabídka chutných jídel, dle vašeho výběru a možnost výměny v případě, že vám některé výrobky nechutnají. Cením i online výživové poradce, kteří ochotně a trpělivě zodpovídali veškeré dotazy. Prodietix doporučuji kudy chodím!


 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem