Francouzská keto dieta

Alena H, 30 let

"S Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů..."
Alena H, 30 let

„Výsledek rozhodně stojí za to!“

O dietě tohoto typu jsem začala uvažovat už v březnu tohoto roku, ale manžel mě zrazoval, že sice něco zhubnu, ale zase naberu kila zpět. Po jeho demotivačních názorech jsem opět ztratila odvahu a "hubnutí jsem odložila". Jenže o pár měsíců později jsme měli rodinnou sešlost, na které jsme se potkali se sestřenicí, která už na první pohled byla výrazně zhublá a vypadala úplně jinak, než jsme byli zvyklí. Prozradila mi, že držela tuto dietu a to byl pro mě rozhodující impulz s dietou také začít.

Ze začátku pro mne bylo náročné naučit se pravidelně jíst, dodržovat pitný režim a hlavně sníst tolik zeleniny. Postupem času se to zlepšovalo až se z toho stala denní rutina. Jako další plus vidím to, že jídla jsou rozmanitá a chutná, takže je z čeho vybírat. Často jsem se nemohla rozhodnout, které z jídel si mám dát, protože jsem měla chuť na více příchutí :-)
Kila šla postupně dolů, i když jsem vlastně téměř necvičila. Byla jsem zvyklá chodit 1x týdně na badminton a toť vše. Od 2. fáze jsem přidala 2x týdně plavání a teď bez něj nemohu být :-)

Nebudu lhát, že vše bylo jednoduché a nikdy jsem neměla chuť si dát i něco, co dieta nepovolovala (navíc v letních měsících, které pro mne představují dny plné grilování, letních koktejlů, atd.) Stačilo se však podívat do zrcadla či stoupnout na váhu a říct si, že dieta přece funguje a vypadám mnohem lépe než na začátku, takže stačí pár týdnů vydržet a budu na sebe hrdá a spokojená s výsledkem.

Ráda bych tedy vzkázala těm, kteří stále váhají nad rozhodnutím, zda začít či nezačít s touto dietou, ať neváhají a jdou do toho, protože výsledek rozhodně stojí za to!
 

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem