Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Prodietix Slim a Balance

Přemýšlíte, jak nastartovat cestu k postavě snů, jak pokračovat po skončení dietního programu keto diety, nebo byste do svého jídelníčku rádi zařadili potraviny, které vám pomohou udržet vaši optimální váhu? Připravili jsme pro vás řešení, které vám pomůže shodit přebytečná kila a pomocí vyváženého jídelníčku svou váhu také udržet.

Prodietix Slim

Cesta za postavou snů vede přes Prodietix Slim! V této kategorii najdete dietní programy zaměřené na váhovou redukci pomocí keto diety. Podle vašich fyzických parametrů, fyzických aktivit a rytmu dne si vyberete individuální dietní program v kategorii S, M nebo L. Délka zvoleného programu se odvíjí od vašeho hubnoucího cíle. Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, naši výživoví poradci jsou připraveni vás výběrem dietního programu provést. K dispozici vám jsou také v průběhu i po ukončení diety.

Zakládáme si na kvalitě služeb, a proto jsou proteinová jídla Prodietix kvalitní a velmi chutná. Na výběr je pro vás připraveno velké portfolio sladkých a slaných keto jídel s jednoduchou přípravou nebo k přímé konzumaci. Při sestavování dietního jídelníčku si proto můžete vybrat vše, co vám chutná, případně přenechat výběr jídel na nás. Respektujeme individualitu vašich chuťových preferencí, proto nabízíme tříměsíční garanci výměny jídel, která vám nezachutnají.

Po skončení dietního programu nás neváhejte oslovit a zašleme vám manuál s komplexním doporučením, jak se stravovat po dietě. Součástí manuálu je energetické nastavení dne s množstvím živin a vzorový týdenní jídelníček. Pokračováním programu Prodietix Slim k udržení nového životního stylu a vaší optimální váhy je Prodietix Balance.

 

Chci zhubnout »

  

Prodietix Balance

Přemýšlíte, jak pokračovat po keto dietě? Navrhli jsme pro vás program Prodietix Balance – nutričně a energeticky vyvážená low carb jídla, která vám pomohou s udržením hmotnosti. Pokud jste si zamilovali úsporu času při přípravě keto jídel, pak vás jednoduchost přípravy potěší. Stačí je pouze rozbalit a některá rychle ohřát. Jsou proto ideální během hektického pracovního týdne, kdy nemáte čas vařit a chcete jíst zdravou a vyváženou stravu.

Program Prodietix Balance je vhodný nejen po absolvování keto diety, ale pro každého, kdo si chce udržet kontrolu nad svou váhou a chutně i zdravě se stravovat s energetickou lehkostí a nutriční vyvážeností. Jídla Prodietix Balance jsou trvanlivá bez potřeby chlazení, oceníte je proto nejen doma, ale také v kancelářích a na cestách. Jsou zpestřením vašeho běžného jídelníčku a skvělým doplňkem vašeho stravování pro střídmost, lehkost a udržení kondice.

Chci si váhu udržet »

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem