Došlo ke ztrátě internetového připojení, zkontrolujte prosím Vaše internetové připojení, obnovte stránku a zkuste provést akci znovu.
Při vyřizování vašeho požadavku došlo k chybě, obnovte prosím stránku a zkuste provést akci znovu.

Dieta "L" na 6 týdnů (210 porcí)

Doprava zdarma
-20%
Kód produktu: D-PL06T
Dietní program "L" na 6 týdnů (210 porcí) je určena především pro ženy a muže s větší tělesnou konstitucí. Pomocí tohoto programu lze dosáhnout středních váhových redukcí.  Je možné zakoupit jednotlivé fáze dietního programu, nebo celou dietu za zvýhodněnou cenu.
Cena:
10 752 Kč
13 440 Kč

Dietní program "L" na 6 týdnů (210 porcí) je určena především pro ženy a muže s větší tělesnou konstitucí. Lze pomocí ní dosáhnout vyšších středních váhových redukcí. Je možné zakoupit jednotlivé fáze dietního programu, nebo celou dietu za zvýhodněnou cenu.

 

Program má celkovou délku 6 týdnů a je rovnoměrně rozložen do tří fází (2 týdny + 2 týdny + 2 týdny). První fáze nese název „váhová redukce“, uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují „stabilizace“ a „fixace“, mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu. Více o váhových úbytcích zde.

 

Zákazník jí 6krát denně proteinové nebo „normální“ jídlo. První fáze obsahuje 6 proteinových jídel na den, druhá fáze 5 jídla a třetí 4 jídla na den. Celkový počet jídel je 210 porcí proteinových jídel (84 porcí + 70 porcí + 56 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem „normálním“. Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

 

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX diet je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

 

Nutriční složení na 100 g a porci