Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Vivien V. (22 let, Maďarsko)

"Nejvíc jsem překvapila samu sebe..."
Vivien V.  (22 let, Maďarsko)

Dietu jsem se rozhodla vyzkoušet z několika důvodů – jsem malá vzrůstem a každé kilo navíc je na mně vidět. Necítila jsem se dobře ve své kůži, neměla jsem chuť jít do společnosti a styděla jsem se za sebe. Navíc mi v hlavě hlodal hlásek, že nadváha není pro mé zdraví dobrá. Věděla jsem, že pro mě bude keto dieta přelomová a nemohla se dočkat, až začnu.

Po otevření balíčku jsem byla překvapená a první hodinu strávila uspořádáváním jídel, abych snáze našla to, co budu později potřebovat. Během diety mě bavilo zkoušet a vymýšlet různé recepty proteinových jídel. První dny byly obklopeny kouzlem novosti, mé sebevědomí s každým dnem rostlo, nálada byla čím dál tím lepší a celkově vše se zlepšovalo. První polovina první fáze diety byla těžká, pak přišel zlom a druhá a třetí fáze šly tak snadno, až mi to někdy chybí.

Od začátku jsem najela na přísný režim a nenechala se zviklat. Pro rodinu jsem musela vařit samostatně, což bylo nejdřív trochu obtížné. Jakmile jsme si ale na nový režim zvykli, pocítila jsem z jejich strany velkou hrdost, že jsem se do hubnutí pustila a pevně vytrvala. Nejvíc jsem překvapila samu sebe tím, že zvládnu měsíce bez čokolády a celé léto bez zmrzliny. Vystačila jsem si s čokoládovými Prodietix potravinami. K tomu jsem přidala i aerobní pohyb, jako chůze, turistika a jízda na kole.

Chcete si spočítat váš dietní program?

Online kalkulačka

Chcete vědět více o proteinové dietě?

Více informací

Máte nějaké otázky?

Napsat dotaz

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem