Francouzská keto dieta

Vážení zákazníci, nakupte si Vaše oblíbené produkty Prodietix Slim se slevou 25%. Zadejte na konci objednávky kód DNYPRODIETIX25 a sleva je Vaše! Sleva platí pouze na nezlevněné produkty.

Jak si udržet postavu bez pohybu?

Lámete si hlavu, jak si udžet postavu bez pohybu? 

Přečtěte si 10 důvodů proč je teď nejlepší chvíle sáhnout po jídlech Prodietix

1. Bez výčitek!

Zamlsejte si bez výčitek. Ani v tomto období, kdy jsme omezeni v pohybu, si nemusíme dělat výčitky, když si dáme něco sladkého. Je libo třeba čokoládový koláč?

2. Doručíme vám jídla do 48 hodin

I přes současné komplikace se snažíme doručovat do dvou pracovních dnů. A daří se nám to! Při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma.

3. Zasytí

Naše jídla mají nízký glykemický index. Pokud je navíc doplníte vhodnou zeleninou, můžete se spolehnout, že vás zasytí na dlouhou dobu.

4. Výborná chuť

Naše jídla jdou vyrobena ve Francii, tomu také odpovídá jejich chuť a kvalita.

5. Široký výběr

Tyčinky, krémy, pudinky, polévky, omelety, croissanty, koláče, oplatky, klobásy a další dobroty. To vše naleznete v naší nabídce.

6. Žádné cukry a nasycené tuky

Přejeme si, aby si naši zákazníci udržovali postavu zdravě – bez nasycených tuků a cukrů. Proto jich v našich jídlech najdete jen minimum.

7. Vitamíny a minerály

Zvyšte si imunitu a doplňte do těla potřebné mikroživiny. Proteinová jídla Prodietix jsou obohacena o vitamíny a minerály.

8. Snadná příprava

Některá naše jídla stačí rozbalit a sníst, další si připravíte za pomocí shakeru. Není je potřeba složitě připravovat a vařit, pokud zrovna nemáte náladu.

9. Můžete si je připravit na mnoho způsobů

Pokud ale máte náladu vařit, zkuste nějaký z našich receptů. Na našem webu najdete desítky receptů, kterými se můžete inspirovat. Recepty zde

10. Dlouho vydrží

Naše jídla mají trvanlivost minimálně 12 měsíců. Můžete si je pořídit do zásoby a vybírat si je podle toho, na co máte chuť.  

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem