Francouzská keto dieta

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a vyhrajte hodnotné ceny, plus pro Vás máme všechny dietní programy se slevou 30%!

Dieta "M" na 30 dní (120 porcí)

proteinová keto dieta na 30 dní více referencí zde

Dieta "M" na 30 dní (120 porcí)
  • Doprava zdarma
-30%
Dietní program "M" na 30 dní (120 porcí) je určena především pro ženy a muže se střední tělesnou konstitucí. Lze pomocí ní dosáhnout středních váhových redukcí. Je možné zakoupit jednotlivé fáze dietního programu, nebo celou dietu za zvýhodněnou cenu.

Program má celkovou délku 30 dní a je rovnoměrně rozložen do tří fází (10 dní +10 dní + 10 dní). První fáze nese název „váhová redukce“, uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují „stabilizace“ a „fixace“, mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu. Více o váhových úbytcích zde.

Zákazník jí 5krát denně proteinové nebo „normální“ jídlo. První fáze obsahuje 5 proteinových jídel na den, druhá fáze 4 jídla a třetí 3 jídla na den. Celkový počet jídel je 120 porcí proteinových jídel (50 porcí + 40 porcí + 30 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem „normálním“. Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX diet je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

Dietní program

7 080,00 Kč 4 956,00 Kč

Dieta "M" na 30 dní (120 porcí)
5 jídla/den

Dietní program s volbou produktů

Program s možností libovolné volby produktů. Vyberte si podle vaší chuti.

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Spočítejte si kolik můžete zhubnout a soutěžte o ceny v souhrnné hodnotě 100 000 Kč!

Chcete vědět víc? Podívejte se na pravidla soutěže.

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem