Francouzská keto dieta

 Akce 12.5. - 21.5.! Sleva 25% na všechny dietní programy! Stihněte zhubnout do léta!

proteinová keto dieta na 15 dní

proteinová keto dieta na 15 dní

 • -25%
Dietní program "M" na 15 dní (60 porcí) je určena především pro ženy a muže se střední tělesnou konstitucí. Lze pomocí ní dosáhnout nižších váhových redukcí. Je možné zakoupit jednotlivé fáze dietního programu, nebo celou dietu za zvýhodněnou cenu.

Program má celkovou délku 15 dní a je rovnoměrně rozložen do tří fází (5 dní + 5 dní + 5 dní). První fáze nese název „váhová redukce“, uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují „stabilizace“ a „fixace“, mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu. Více o váhových úbytcích zde.

Zákazník jí 5krát denně proteinové nebo „normální“ jídlo. První fáze obsahuje 5 proteinových jídel na den, druhá fáze 4 jídla a třetí 3 jídla na den. Celkový počet jídel je 60 porcí proteinových jídel (25 porcí + 20 porcí + 15 porcí). Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem „normálním“. Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX diet je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Více o "normálních" jídlech, povolené zelenině pro jednotlivé fáze a dalších podrobnostech PRODIETIX proteinové diety naleznete v sekci "O proteinové dietě".

Dieta "M" na 15 dní (60 porcí)

  • na 5 dnů
  • 25 porcí
  1. fáze
  • 1x Dárek zdarma
  1 401 Kč Koupit fázi
  • na 5 dnů
  • 20 porcí
  1 121 Kč Koupit fázi
  • na 5 dnů
  • 15 porcí
  841 Kč Koupit fázi
Celý balíček
Koupit 3 540 Kč 2 655 Kč

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem