Francouzská proteinová dieta

Novinky

 • Novinka a recepty - Pizza

  Pizza v dietě? S Prodietix ketonovou dietou ano. 

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Linda S., 31 let, 18 kg za 12 týdnů...

  Po celou dobu diety jsem se cítila velmi dobře a motivace jakou dieta přináší je naprosto neskutečná. Dalo by se říct, že kila šla po dekách dolů každý den, a hlavně tedy ve formě tuku. 
  Poděkování také patří poradcům, já jsem využívala komunikaci přes facebook a kdykoli bylo potřeba poradili, komunikace byla velmi rychlá a odpovědi byli vždy užitečné. Jsem opravdu nadšená a můžu každému jen doporučit. 

  Více...

 • Novinka a recept - Rýžový pudink

  Nově jsme nabídku snídaní rozšířili o lahodný rýžový pudink. Jakmile ochutnáte, nebudete věřit, že se jedná o dietní pokrm. V třetí fázi dietního programu potom můžete ochutit 100 g ovoce a čekankovým sirupem a připravíte si tak plnohodnotný desert. Pokud tedy máte rádi změnu a zkoušíte nové chutě, doporučujeme tuto novinku objednat. V programu již od 38 Kč!

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Daniel S., 31 let, 18 kg za 9 týdnů...

  Šel jsem do programu na 9 týdnů, kde měl být úbytek váhy 15 kilo a mě se dokonce povedlo 18 kg. Jsem teď naprosto spokojený a cítím se moc dobře. A navíc jsem se díky tomuto programu naučil jíst pravidelně, takže věřím, že to půjde udržet i nadále. Jídla byla chutná a dobře člověka zasytí, takže s pocitem hladu nebyl vůbec žádný problém. Všem, kteří nad dietou uvažují, bych tuto dietu bez váhání doporučil.

  Děkuji PRODIETIX týmu a všem přeji úspěšné hubnutí!

  Více...

 • Novinka a recept - Bramborák

  Že je dietní strava jednotvárná? S Prodietix si ketonovou dietu můžete příjemně užít. Uspořádejte si doma třeba malé bramborové hody. 

  Více...

 • Silvestrovské menu: Krekry s lososem a koprovou pomazánkou

  Silvestr dokáže být skutečnou zkouškou naší vůle. Chcete-li si večírek užít a vykročit tak do nového roku správnou nohou, můžete vyzkoušet právě tento skvělý recept.

  Recept je vhodný pro:  3. fáze

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Richard S., 39 let, 14 kg za 9 týdnů...

  Na začátku jsem nevěřil, hlavně z důvodu podstoupené operace plastiky křížových vazů v koleni a nedostatku pohybu. Ale dodržením osobního hesla "nezkusíš, nezjistíš" jsem se do diety vrhl a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí. Místo předpokládaného tloustnutí jako při první operaci jsem i při ležení v posteli (prvních 40 dnů jsem na nohu nesměl ani došlápnout) hubnul. Nyní jsem byl na měření InBody a ztráta tuku (včetně viscerálního, který jsem nabral hlavně z práce), překvapila i moji poradkyni. Takže velké díky a před létem si to ještě jednou jen tak letmo zopáknu :-)

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Marie Ch., 45 let, 17 kg za 9 týdnů...

  Bylo to někdy trošku náročně, ale ustala jsem to a výsledek je úžasný, ne jen 15 kg, ale dala jsem dolů 17kg. Čili za mě jednoznačně Prodietix byla nejlepší volba. Děkuji

  Více...

 • Novinka - Tyčinka s oplatkou s příchutí čokolády!

  Rádi byste se trvale zbavili nadbytečných kil bez trápení a se stálým výsledkem? Máte však chutě na sladké? Mlsání hravě vyřeší chutné proteinové tyčinky vhodné i do ketogenní diety.

  Více...

 • Už jste se zapojili do lednové výzvy?

  Už jste se zapojili do lednové výzvy? Darujte si do nového roku postavu snů.

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Klára D., 27 let, 13 kg za 9 týdnů...

  Výsledkem je 13 kg dole. Což se vzhledem k plánované svatbě hodí :). Už teď se těším na výběr šatů menších o dvě velikosti. Celkově si připadám skvěle. Mám více energie a hlavně sebevědomí. A to bez dřiny. Prodietix všem mohu jen doporučit!

  Více...

 • Novinky v dietních programech!

  Vážení zákazníci,

  na konec roku a s nadcházející sezónou předsevzetí jsme pro Vás připravili několik změn v dietních programech.
   

  Více...

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem