Francouzská keto dieta

Novinky

 • Nový spokojený zákazník

  Patrik B., 27 let, s Prodietix dietou jsem zhubl za 9 týdnů...

  S dietou Prodietix jsem se dostal nejen na požadovanou váhu, ale navíc jsem se naučil správnému stravování.

  Dle mého názoru se dá dieta v pohodě zvládnout, nejhorší jsou první tři dny dietního plánu než se tělo adaptuje.

  Chtěl bych sdělit lidem, kteří se do této diety pustí, že pokud budou dodržovat dietní plán, tak se výsledek zaručeně dostaví.
   

  Více...

 • VELKÁ FOTOSOUTĚŽ

  Vyhrajte ceny v celkové

  hodnotě 13 650 Kč

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Daniela S., 33 let, s Prodietix dietou jsem zhubla za 9 týdnů...

  Takový výsledek, který jsem dosáhla za období diety jsem na začátku ani neočekávala. Mile mě překvapily pravidelné úbytky na váze. Motivovalo mě to jít dál. Chodím rekreačně běhat a je pravda, že ze začátku jsem ztratila energii, ta se mi však velmi rychle vrátila zpět a mohla jsem pokračovat. Určitě si chci tento program zopakovat buď na podzim, nebo v zimě, protože bych se ráda dostala na svou vysněnou váhu, kterou jsem neměla ani na střední škole :-) Ještě bych ráda poděkovala za zákaznický servis, který máte skvělý a klobouk dolů. Opravdu nemám žádnou výtku. 

  Více...

 • Setřes kila navíc! Sleva 25 % na všechny produkty do shakeru

  MEGA AKCE! Ve dnech 14.9. - 20.9. nakoupíte všechny produkty, které se připravují v shakeru, se slevou 25 %. Polévky, krémy, kaše, omelety, nápoje a další proteinové dobroty tak pořídíte o čtvrtinu levněji.

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Lucie D., 39 let, s Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů...

  Koupila jsem si program M na 12 týdnů a musím říct, že jsem velmi spokojená, jídlo je rozmanité, chutné a jelikož je rozděleno do samostatných porcí má člověk přehled co a v kterou dobu dne sníst. Naučila jsem se dodržovat pitný režim a zahrnovat více zeleniny do jídelníčku. Věřím, že pokud bych mohla být více aktivní a cvičit úbytek váhy by byl i vyšší, ale i přes to jsem spokojená. Vypadám a hlavně se i cítím lépe. 

  Dietu Prodietix mohu jen doporučit!
   

  Více...

 • Recept - pečený květák

  Věděli jste, že jedna porce květáku pokryje vaši denní potřebu vitamínu C? Vyzkoušejte recept na pečený květák a přesvědčte se, že i na zelenině si můžete královsky pochutnat.

  Pečený karfiol si můžete dát jako přílohu k „normálnímu“ jídlu, k proteinovému jídlu nebo samotný jako svačinku mezi jídly.

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Marek P., 38 let, s Prodietix dietou jsem zhubl za 12 týdnů...

  Podařilo se mi během 3 měsíců dostat z 2. stupně obezity do "jen" nadváhy, což jsem ani nedoufal a ty pozitivní reakce širokého okolí je strašně příjemné poslouchat. Zlepšil se mi spánek, problémy s vyhřezlou plotýnkou a celkově se cítím jako už hodně let ne. Během léta si budu užívat, že se nemusím už tak moc stydět vylézt v plavkách nebo bez trička a na podzim se vrhnu na druhou etapu, se kterou, věřím, se mi již podaří dorazit až na normální váhu. A pak se tam stačí jen udržet, máte život zpět a můžete se věnovat příjemnějším věcem, než je hubnutí ;-)

  Více...

 • Sleva 15% - Houbová sezona je tady!

  Přivítejte s námi houbovou sezónu. Kupte si houbový keto balíček se slevou 15% nebo zkuste některý z našich houbových receptů.

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Renáta R., 52 let, s Prodietix dietou jsem zhubla za 12 týdnů...

  Ve hře bylo mé zdraví. Strava mi chutnala až na malé výjímky. Program je u konce, ale díky této zkušenosti jsem na začátku cesty žít zdravěji a dál hubnout nadbytečná kila. Děkuji za vše :-)

  Více...

 • Thajský keto týden - slevy 24 %

  Týden od 24.8. do 30.8. se ponese v duchu exotického Thajska. Využijte slevy  24 % na thajské produkty nebo si uvařte dietní verze thajských specialit. Inspirovat se můžete recepty na Pad Thai nebo polévku Tom Yam.

  Více...

 • Nový spokojený zákazník

  Margaréta J., 22 let, s Prodietix dietou jsem zhubla za 30 dní...

  S touto dietou jsem nejenže nastavila na pravidelné stravování ale také na normální režim spánku.

  Po zhubnutí s Prodietix se cítím skvěle a konečně jsem se sebou spokojená.

  Více...

 • Řecký keto týden - 3 řecké recepty pro letní grilování

  I v keto dietě si můžete skutečně pochutnat. V rámci řeckého týdne nabízíme tři skvělé recepty - gyros, tzatziki a telecí souvlaki. Perfektní volba pro letní grilování! Který z receptů vyzkoušíte vy?

  Více...

Online kalkulačka

Vypočítejte, jaký dietní program je pro Vás nejvhodnější?

Pohlaví

Problematické partie

Hledám nejvhodnější program...

Poraďte se s výživovým poradcem

Zarezervujte si bezplatnou telefonickou konzultaci s výživovým poradcem